VIII SuperFinał – SuperMenu

Nie możesz pojawić się w Warszawie i zamierzasz obejrzeć VIII SuperFinał w telewizji tracąc tym samym możliwość skosztowania świetnych amerykańskich przysmaków na przedfinałowym „tailgate party”, a bardzo lubisz amerykańskie specjały? Nic straconego! Sam możesz przygotować sobie takie smakołyki w domu, którymi później będziesz zajadał się oglądając finał, a my Ci w tym pomożemy!

Czytaj dalej

VIII SuperFinał – Giants po raz szósty, czy Eagles po raz czwarty, czyli historia pojedynków tegorocznych finalistów

Przed nadchodzącym Superfinałem wiemy tylko dwie rzeczy: mistrzostwo Polski nie zostanie obronione przez Seahawks Gdynia, a w decydującej batalii zmierzą się ekipy Giants Wrocław i Warsaw Eagles. Nie będzie to zresztą jeden z pierwszych pojedynków tych drużyn w historii, ba, jest ona całkiem bogata, ale nigdy nie mierzyły się one w spotkaniu o taką stawkę.

Czytaj dalej

VIII SuperFinał – Droga do SuperFinału

Już w najbliższą niedzielę oczy całej futbolowej polski skierowane będą na Stadion Narodowy w Warszawie, gdzie dwie najlepsze drużyny sezonu Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego powalczą o tytuł mistrzowski. Tylko jedna drużyna opuści stadion z pucharem. Która?  Przekonamy się około godziny 20, 14 lipca 2013 roku. Póki co przyjrzyjmy się drodze jaką musieli pokonać obaj finaliści zanim trafili na Narodowy.
Czytaj dalej