VIII SuperFinał – Konkurs!

Trawnik Producent VIII SuperFinał już za 10 dni! To najważniejsze futbolowe wydarzenie roku zbliża się nieubłaganie. Z tej okazji redakcja NFL24.pl przygotowała dla Was małą niespodziankę!

Z myślą o fanach, którzy 14 lipca chcieliby zasiąść na Stadionie Narodowym, a jeszcze z jakiegoś powodu nie zakupili biletu, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie bilet na VIII SuperFinał oraz koszulka z logo naszego portalu!

Co należy zrobić by stać się posiadaczem nagród?

Nic prostszego! Do wybranego zdjęcia należy wymyślić „komiksową chmurkę” albo dwie i przesłać nam swoje prace na redakcyjnego maila: redakcja@nfl24.pl.

Nie macie pomysłu na ciekawą i zabawną chmurkę? Chcielibyście wykazać się w inny sposób? Nie ma problemu!

Pokażcie co znaczy dla Was futbol. Jak to zrobicie zależy już tylko od Was! Czekamy na Wasze zdjęcia, filmy, teksty, grafiki, itp. Technika i sposób przekazania emocji jest całkowicie dowolna!

Zasady konkursu

Swoje prace należy przesyłać na adres mailowy: redakcja@nfl24.pl do niedzieli 7 lipca. W poniedziałek 8 lipca opublikujemy wszystkie nadesłane prace na naszym facebookowym profilu. Wygra ta, która do piątku 12 lipca uzbiera najwięcej „lajków”. W przypadku takiej samej liczby „lajków” ostatecznego wyboru dokona redakcja.

W tytule wiadomości prosimy napisać swoje imię i nazwisko z dopiskiem „konkurs”.

Nagroda

  1. Zwycięzca konkursu otrzyma bilet na VIII SuperFinał PLFA
  2. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma koszulkę z logo naszego portalu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

2 thoughts on “VIII SuperFinał – Konkurs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *