Archiwum kategorii: Topliga

Tour de PLFA #13

live

To już ostatni Tour de PLFA w tym sezonie, a więc czas na ostateczne podsumowania…

XI SuperFinał: Pełna relacja na żywo!

live

Tutaj znajdziecie naszą pełną relację z XI SuperFinału w Białymstoku, jak również link do radiowej transmisji z samego meczu! Bądźcie z nami!

Tour de PLFA #12

live

Cały Topligowy sezon przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. XI SuperFinał już w sobotę! Dlatego też cały dzisiejszy odcinek poświęcamy temu wydarzeniu!

Tour de PLFA #11

live

Równo 10 dni pozostaje do XI SuperFinału Topligi w Białymstoku. Naprzeciwko siebie staną, po raz trzeci z rzędu, Panthers Wrocław i Seahawks Gdynia, lecz dziś porozmawiamy z tymi, którym ten finał umknął na ostatniej prostej…

Ostatnia prosta w drodze do Białegostoku

PLFA

Przed nami półfinały Topligi 2016, a to oznacza, że już w ten weekend poznamy drużyny, które zagrają 16 lipca podczas XI SuperFinału w Białymstoku!

Tour de PLFA #10

live

To już dziesiąty, a więc jubileuszowy odcinek naszej audycji Tour de PLFA na stacjach Radia Gol! Z tej okazji gościmy dzisiaj nietuzinkowe osobowości…

NA ŻYWO: Husaria Szczecin – Warsaw Sharks

live

Tegoroczną rundę rewanżową Topligi rozpoczynamy meczem w Szczecinie, gdzie stołeczni Husarze podejmują na własnym boisku Warsaw Sharks. Która z drużyn będzie się cieszyła z meczu o półfinał, a kto zejdzie z perspektywą meczu o baraże? Zapraszamy od 11:45!

Tour de PLFA #7

live

Runda zasadnicza za nami, a więc czas na rewanże! Już w ten weekend, na Topligowych boiskach, rozpoczniemy prawdziwą walkę o miejsca w półfinałach i możliwość gry o występ podczas XI SuperFinału w Białymstoku! To właśnie główny temat dzisiejszej audycji, choć nie tylko…

Mocny akcent na zakończenie sezonu zasadniczego Topligi

PLFA

W sobotę zakończymy sezon regularny w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. Panthers Wrocław i Primacol Lowlanders Białystok zmierzą się w walce o drugie miejsce w tabeli, przed rundą rewanżową! Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?