Archiwum kategorii: SuperFinał

Tour de PLFA #13

live

To już ostatni Tour de PLFA w tym sezonie, a więc czas na ostateczne podsumowania…

XI SuperFinał: Pełna relacja na żywo!

live

Tutaj znajdziecie naszą pełną relację z XI SuperFinału w Białymstoku, jak również link do radiowej transmisji z samego meczu! Bądźcie z nami!

Tour de PLFA #12

live

Cały Topligowy sezon przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. XI SuperFinał już w sobotę! Dlatego też cały dzisiejszy odcinek poświęcamy temu wydarzeniu!

Tour de PLFA #11

live

Równo 10 dni pozostaje do XI SuperFinału Topligi w Białymstoku. Naprzeciwko siebie staną, po raz trzeci z rzędu, Panthers Wrocław i Seahawks Gdynia, lecz dziś porozmawiamy z tymi, którym ten finał umknął na ostatniej prostej…

W blisko połowie drogi do Białegostoku

PLFA

Przed nami ostatnia prosta w rozgrywkach sezonu zasadniczego Topligi (najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju), a więc pora na małą listę przemyśleń, wniosków i oczekiwań na pozostałą część futbolowej „Ekstraklasy”.

X SuperFinał okiem NFL24

XSF_logo

X SuperFinał PLFA bez wątpienia wpisał się złotymi literami w karty historii polskiego futbolu. Po krótkim „ochłonięciu” czas podsumować organizacyjny aspekt wydarzenia, a zrobią to dla was redaktor naczelny portalu Kuba Kaczmarek i redaktor Karol Potaś.

X SuperFinał: Mistrzostwo zostaje na północy

XSF_logo

Niewielu kibiców przed meczem obstawiało wygraną mistrzów Polski z 2014 roku. Panthers Wrocław wydawali się murowanym faworytem do zwycięstwa, ale ostatecznie wygrało serce mistrza, które przewyższyło wszelkie statystyki. Właśnie za to kochamy futbol, za jego nieprzewidywalność.

Nieoczekiwana dynastia

PLFA

X SuperFinał, to już historia. Okrzepliście? Wytrzeźwieliście? Zaskoczenie, wstrząs i zaszokowanie minęły? Na swój felieton zaprasza Krzysztof Wydrowski.

LIVE: Panthers Wrocław – Seahawks Gdynia

XSF_logo

Już o 20:00 rozpocznie się X SuperFinał TopLigi! Do walki o najcenniejsze futbolowe trofeum w Polsce staną Panthers Wrocław i Seahawks Gdynia. Zapraszamy do relacji na żywo prosto ze Stadionu Miejskiego we Wrocławiu!