VIII SuperFinał – Muzyczne gwiazdy

Podczas pikniku, który rozpocznie się na 4 godziny VIII SuperFinałem będziemy mieli okazję usłyszeć kilka gwiazd polskiej sceny rozrywkowej.

Fani na błoniach Stadionu Narodowego poza sportową i kulinarną ucztą otrzymają również ucztę dla ucha. Na piknikowej scenie VIII SuperFinału, której gospodarzem jest Praga Południe będą Mrozu, laureatka „Szansy na Sukces” Maja Wysoczańska oraz Aicha i Asteya znane szerszej publiczności z programu X-Factor.

Mrozu, a właściwie Łukasz Mróz to polski piosenkarz wykonujący muzykę z pogranicza popu i R&B. W jego piosenkach można doszukać się

również elementów hip-hopu i reggae. W roku 2009 ukazał się jego debiutancki album zatytułowany „Miliony monet„. W tym samym roku otrzymał nominację do nagrody MTV Europe Music Awards w kategorii najlepszy polski wykonawca. Wokalista był także nominowany do nagród: Eska Music Awards 2010 w kategorii Odkrycie roku, Viva Comet 2010 w kategorii Debiut Roku i 2011 w kategoriach Najlepszy Polski Artysta i Album Roku, Złote Dzioby Radia WAWA 2010 w kategorii Debiut Roku i Fama 2009 w kategorii Debiut Roku.

Mrozu gwiazdą muzyczną VIII SuperFInału

Dodatkowo na SuperFinałowym pikniku, będziecie mogli zobaczyć występ grupy tanecznej Best Crew.

Best Crew to energiczna, młoda i kreatywna ekipa tancerzy z Torunia. Tworzą niepowtarzalne showcase’y zapewniające najwyższy poziom choreografii i najlepszą rozrywkę. Można ich zobaczyć na licznych pokazach w całej Polsce, zawodach i festiwalach tanecznych i eventach.

Niestety nie wiemy kto i czy w ogóle ktokolwiek zaśpiewa w przerwie VIII SuperFinału na płycie Stadionu Narodowego, możemy tylko przypuszczać, że podobanie jak w zeszłym roku, będzie to najbardziej znana gwiazda piknikowego sceny, w tym przypadku Mrozu.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

1 thought on “VIII SuperFinał – Muzyczne gwiazdy

  1. Pingback: Relacja LIVE z pikniku przed VIII SuperFinałem | NFL24.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *