Archiwum kategorii: San Diego Chargers

NFL 2016: O mały włos, czyli podsumowanie TNF!

Oakland Raiders v Denver Broncos

Dzisiejszą noc, kibice zebrani na Qualcomm Stadium, zapamiętają na długo. Gospodarze walczyli przełamanie swojej niemocy w czwartej kwarcie, a przyjezdni mistrzowie o przywrócenie dobrego imienia. Komu udało się osiągnąć zamierzony cel?

NFL 2016: Powrócić na właściwe tory

San-Diego-Chargers-Intro

Już dzisiejszej nocy, Denver Broncos i San Diego Chargers, na Qualcomm Stadium rozpoczną piąty tydzień zmagań w najlepszej futbolowej lidze na świecie. Obie drużyny mają coś do udowodnienia – która z drużyn powróci na zwycięskie tory?

DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #482 – WYDANIE SPECJALNE NFC WEST I AFC WEST + EXTRA

Dzień Dobry

Ostatnia część wydania specjalnego Dzień Dobry Football to rzut okiem na dywizje NFC West i AFC West. W części ekstra kilka nowych ujęć z Cetniewa, podsumowanie sezonu Jakuba Mazana okiem BoxVideos oraz nowe zdjęcia do projektu grafika NFL24.pl Tomasza Lerczaka. Zapraszamy!

[OCENY] DRAFT 2016: AFC West

2016NFLDraftlogo

Czas na podsumowanie dywizji, która leży najbliżej mojego serca. Czy poprzez Draft 2016 ktoś zbliżył się do przerwania hegemoni Denver Broncos? Jakie nastroje po draftowym weekendzie mają kibice w San Diego i Kansas City? Czy Reggie McKenzie kontynuował znakomitą passę offseason Oakland Raiders także w czasie tegorocznych naborów z NCAA? Zapraszam! 🙂

NFL24 Mock Draft

2016NFLDraftlogo

Do rozpoczęcia tegorocznego Draftu dzielą nas już tylko dni, więc z tej okazji zapraszamy na coś czego jeszcze nigdy nie było! Redakcyjny Mock Draft rozgrywający się NA ŻYWO. Sprawdź, kto będzie następny na naszej liście…

Czy dla nich jeszcze wyjrzy słońce? Cz.1

nfl-logo

Sezon NFL już za nami, więc czas ruszyć z corocznym cyklem pierwszych najgorszych sezonu 2015. Czy istnieje szansa na poprawę w przyszłym roku? Zapraszam!

Raider Nation Polska #10

57ab6499-9fd4-4bb8-add7-40e6e1f2b29f-large16x9_DolphinsChargersFoo_Smit-800x445

Dzisiaj wyjątkowo nie w weekend, a sam środek tygodnia. NFL urządziło wszystkich polskich kibiców meczem z San Diego Chargers w nocy z dnia 24.12 na 25.12, które jak wszyscy doskonale wiemy, nie jest jakimś tam podrzędnym spotkaniem.

NFL 2015: Zapowiedź week 6 i MNF

nfl logo

W szóstym tygodniu sezonu 2015 w National Football League czeka nas wiele naprawdę ciekawie zapowiadających się spotkań i kilka pojedynków między rywalami z dywizji. Przed nami week 6. Zapraszamy na zapowiedź meczów niedzielnych i Monday Night Football.

NFL 2015: Zapowiedź week 1 i MNF.

nfl logo

Przed nami pierwsza kolejka z NFL i pierwsze emocje. Czekają nas pierwsze klasyki i wielkie hity. Serdecznie zapraszamy na zapowiedź pierwszej kolejki NFL