Archiwum kategorii: Houston Texans

Audyt przed Free Agency: AFC South, cz. I

nfl logo

Kontynuujemy nasz przegląd drużyn przed Free Agency. Przed nami dywizja AFC South, a więc na początek Houston Texans i Jacksonville Jaguars!

NFL 2016: Brutalne zderzenie z rzeczywistością

Denver Broncos vice-president John Elway explains his reaction to receiving the call from new quarterback Peyton Manning informing him of his decision to sign with the Broncos in Englewood

Po raz pierwszy po swoim odejściu, po mistrzowskim sezonie, na Sports Authority Field at Mile High, powrócił Brock Osweiler. W jaki sposób przywitała go jego była drużyna? Czy było to miłe i eleganckie spotkanie, czy pełne wrogości i ostrych zagrywek?

DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #481 – WYDANIE SPECJALNE NFC SOUTH I AFC SOUTH + EXTRA

Dzień Dobry

Czas na następne wydanie specjalne Dzień Dobry Football, a w trzeciej części przeczytacie o tym jak radzą sobie na pierwszych treningach zespoły z NFC South i AFC South. Uzupełnienie extra to zdjęcia z Cetniewa i informacja o transmisji w telewizji spotkania Polska – Dania. Zapraszamy!

Boom or Bust – AFC South

nfl-logo

Pomału zbliżamy się do końca naszego cyklu. Dzisiaj czeka nas ostatnia wizyta na południu Stanów Zjednoczonych.  Przed nami chyba najbardziej wyrównana dywizji NFL, do walczących o play-off Texans i Colts coraz śmielej dołączają Jaguars, a i Titans są już bliżej niż dalej końca przebudowy zespołu i powinni coraz mocniej zgłaszać swoje ambicje.

[OCENY] DRAFT 2016: AFC SOUTH

nfl-logo

Bardzo ciekawie draft potoczył się w konferencji AFC South. Wiele wskazuje na to, że o prymat w dywizji powalczą już nie tylko Houston i Indianapolis, ale również Jacksonville. Niewiele z tyłu zostają także Titans, którzy w pierwszych dwóch rundach wybierali cztery razy. Zapraszamy do podsumowania draftu w AFC South.

NFL24 Mock Draft

2016NFLDraftlogo

Do rozpoczęcia tegorocznego Draftu dzielą nas już tylko dni, więc z tej okazji zapraszamy na coś czego jeszcze nigdy nie było! Redakcyjny Mock Draft rozgrywający się NA ŻYWO. Sprawdź, kto będzie następny na naszej liście…

NFL 2015: Zapowiedź Wild Card Round

playoffs-nfl24-brown

Dzisiaj zaczynają się długo wyczekiwane przez nas playoffy! Sezon regularny przyniósł nam wiele ciekawych rozstrzygnięć, a pary, które dziś i jutro powalczą o Divisional Round, przed sezonem mogły być uważane za nieprawdopodobne. 

NFL 2015: Pobudka Cincinnati!

nfl logo

Dzisiejszej nocy niepokonani Cincinnati Bengals mierzyli się na własnym boisku z teoretycznie słabszą drużyną, Houston Texans. Takiego przebiegu spotkania spodziewali się tylko nieliczni. Zapraszamy na podsumowanie Monday Night Football.

NFL 2015: Zapowiedź week 6 i MNF

nfl logo

W szóstym tygodniu sezonu 2015 w National Football League czeka nas wiele naprawdę ciekawie zapowiadających się spotkań i kilka pojedynków między rywalami z dywizji. Przed nami week 6. Zapraszamy na zapowiedź meczów niedzielnych i Monday Night Football.