Archiwum kategorii: Carolina Panthers

NFL 2018: Zapowiedź Wild Card Round

playoffs-nfl24-brown

Fantastyczny sezon zasadniczy dobiegł końca. Za nami siedemnaście tygodni pełnych emocji, wspaniałych spotkań i dramatów. Nie ma już miejsca na błędy i kalkulacje, albo wygrywasz albo przegrywasz i odpadasz. Przed nami cztery decydujące weekendy z NFL. Zapraszamy na zapowiedź rundy Dzikich Kart.

NFL 2016: Spotkanie, które przywołało wspomnienia

161014_preview_600x360

Jedenasty tydzień rozgrywek czas zacząć! Na pierwszy ogień wicemistrzowie, czyli Carolina Panthers i jedna z najproduktywniejszych ofensyw w lidze – New Orleans Saints. Jak przebiegało to spotkanie? O tym dowiecie się w naszym podsumowaniu!

Panthers gorsi od Buccaneers w Monday Night Football!

browns-buccaneers-football-6

Po Internetach krążą już memy z tym, jak to Panthers zmienili się z panter, w potulne kotki, których zdjęcia oglądają pracownicy wielkich korporacji. Czy Panthers zwalą wszystko na brak Cama Newtona?

1&Goal: Wszyscy współczujemy Andrew Luckowi

hi-res-61d3c83b30db062c0b3ee72e2e52037e_crop_north

Pierwszy po 8-miesięcznej przerwie weekend z NFL dał tyle wrażeń, że wciąż jeszcze nie ochłonąłem, a już jutro kolejny TNF. Choć ciężko wyciągać daleko idące wnioski po pierwszych spotkaniach, ale już wiemy, że drużyny, które zapomniały w ostatnich miesiącach o obronie, w najbliższych miesiącach mogą zapomnieć o play-offach.

NFL 2016: Zapowiedź Kickoff Game

nfl-logo

Już tylko godziny dzielą nas od początku kolejnego sezonu National Football League. Na pierwszy ogień pójdą Broncos i Panthers. Czy mistrzowie NFC zrewanżują się za lutową porażkę?

DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #481 – WYDANIE SPECJALNE NFC SOUTH I AFC SOUTH + EXTRA

Dzień Dobry

Czas na następne wydanie specjalne Dzień Dobry Football, a w trzeciej części przeczytacie o tym jak radzą sobie na pierwszych treningach zespoły z NFC South i AFC South. Uzupełnienie extra to zdjęcia z Cetniewa i informacja o transmisji w telewizji spotkania Polska – Dania. Zapraszamy!

Boom or Bust – NFC South

nfl-logo

Jesteśmy już na półmetku naszych analiz. Pierwsze prognozy zaczynają już się sprawdzać – Ezekiel Elliot ma pierwsze problemy. Zobaczmy więc co słychać u mistrzowskich Panthers, w słonecznej Atlancie, a także w Nowym Orleanie i Tampie.

[OCENY] Draft 2016: NFC South

nfl-logo

Tegoroczny Draft w dywizji NFC South przyniósł nam wiele ciekawych rozwiązań. Buccaneers niespodziewanie już w drugiej rundzie sięgnęli po kickera, a Panthers potrzebowali aż trzech CB, żeby spróbować zastąpić Normana. Równie ciekawie było w Nowym Orleanie i Atlancie. Sprawdźcie sami!

Josha Normana dzieje następne

panthers_34

Dzisiejszej nocy, jak grom z jasnego nieba, spadła na nas wiadomość o tym, że Josh Norman został zwolniony z Carolina Panthers i staje się niezastrzeżonym wolnym agentem. Decyzja ta dla większości z nas była dużym zaskoczeniem, a jego dalsze losy są dla kibiców najważniejszym wydarzeniem na tydzień przed Draftem.