Archiwum kategorii: NFL

AFC East – analiza salary cap

nfl-logo

Zapraszamy Was czytelników NFL24.pl oraz fanów futbolu amerykańskiego na serię tekstów związanych z przeglądem salary cap w poszczególnych dywizjach. Nasz przyjaciel zza oceanu Mariusz Chodubski poświęca swój osobisty czas na pisanie artykułów dla Was, abyście lepiej poznali salary cap oraz sytuacje poszczególnych drużyn przed nowym sezonem. Zapraszamy do artykułu!

NFL 2019: ZAPOWIEDŹ DIVISIONAL ROUND

playoffs-nfl24-brown

Faza playoffs zaczyna się robić coraz bardziej ciekawa i ekscytująca. Za nami runda dzikich kart, która miała lepsze oraz niestety te gorsze pojedynki. Przed nami ostatni weekend z czterema spotkaniami na rozkładzie. Zapraszamy na zapowiedź divisional round!

Salary Cap

nfl-logo

Nasz przyjaciel zza oceanu, Mariusz Chodubski, podesłał nam bardzo ciekawy, obszerny tekst na temat, który nawet dla wielu fanów starszych stażem jest nie do końca zrozumiały. Idealna lektura między kolejnymi zmaganiami w playoffach, w sam raz by poznać jak działa NFL od strony finansowej. Zapraszamy do przeczytania artykułu!

ZAPOWIEDŹ FINAŁU NCAA: CLEMSON @ ALABAMA

ncaa

Po emocjach związanych z meczami pierwszej rundy playoffs w NFL nadszedł czas na finał w lidze akademickiej. W słonecznej Kalifornii zmierzą się Clemson Tigers i Alabama Crimson Tide. Zapraszamy na zapowiedź wielkiego finału!

NFL 2019: ZAPOWIEDŹ WILD CARD ROUND

playoffs-nfl24-brown

Hej, hej tu NFL playoffs! Zaczynamy prawdziwe sportowe zmagania. Po siedemnastu tygodniach rywalizacji nadszedł czas na fazę playoffs. Tylko zwycięzca pozostanie w walce o mistrzostwo, a przegrany zakończy sezon i uda się na wakacje. Zapraszamy na zapowiedź wild card round!

WEEK 17 – OSTATNIA PROSTA PRZED POSTSEASON!

nfl-logo

Każdy fan NFL z niecierpliwością oczekiwał nadejścia sezonu. Po czterech miesiącach zmagań nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcia w sezonie zasadniczym. Dla niektórych drużyn to ostatnie spotkanie w sezonie, a dla najlepszych zabawa dopiero się rozpoczyna. Zapraszamy na zapowiedź ostatniej kolejki sezonu!

ZAPOWIEDŹ MNF – BRONCOS @ RAIDERS

nfl-logo

Na zakończenie szesnastej serii gier ujrzymy spotkanie w Oakland, gdzie miejscowy Raiders podejmą Denver Broncos. Zapraszam na zapowiedź meczu!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Cała redakcja NFL24.PL życzy wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku wszystkim fanom         futbolu amerykańskiego. 


W nowym roku życzymy:

-Samych pierwszych prób

-Ekscytującego i pełnego emocji Super Bowl

-Nieprzewidywanego Draftu

-Samych sukcesów swoich ulubionych drużyn

i czego sobie sami zapragniecie!

WEEK 16 – DWA KROKI PRZED KOŃCEM SEZONU ZASADNICZEGO!

nfl-logo

Zapewne przygotowania do wigilii wkraczają w decydującą fazę, ale nie można przesadzać i trzeba wieczorkiem znaleźć czas na futbol amerykański w najlepszym wydaniu. Zapraszamy na zapowiedź szesnastej serii gier!