Archiwum kategorii: NFL

Zapowiedź MNF – Seahawks @ Bears

nfl-logo

Spotkanie wieńczące week 2 to pojedynek Chicago Bears i Seattle Seahawks. Na stadionie Soldier Field powalczą o pierwsze zwycięstwo w sezonie. Bilans dotychczasowych potyczek (11-4) przemawia na korzyć ekipy ze stanu Waszyngton. Po słabszych latach Niedźwiedzie wracają na właściwe tory i tanio skóry nie sprzedadzą. Zapraszamy na zapowiedź Monday Night Football.

Zapowiedź Week 2 – Jaguary mają rachunki do wyrównania

nfl-logo

Przed nami druga niedziela z futbolem amerykańskim. Harmonogram kolejki jest bardzo atrakcyjny i ciekawych pojedynków nie zabraknie. Już od 19: 00 czekają nas kolejne emocjonujące spotkania zapewne obfitujące w piękne akcje zawodników NFL. Zapraszamy na zapowiedź Week 2.

Zapowiedź TNF – o fotel lidera AFC North

nfl-logo

Zmartwychwstanie Rodgersa, 88 punktów w Nowym Orleanie, pogrom Bills, siedem godzin w Miami czy bilans 0-7 nowych trenerów. Działo się bardzo dużo a była to dopiero rozgrzewka. Już dzisiaj w nocy startuje Week 2. Zapraszamy na zapowiedź Thursday Night Football.

NFL 2018: Podsumowanie week 1

nfl-logo

Sezon czas zacząć! Po długim wyczekiwaniu w końcu zobaczyliśmy futbol o stawkę i nie możemy powiedzieć że się zawiedliśmy. Wyjątkowo 17 drużyn wejdzie w drugi tydzień bez porażki. Czy wśród nich są przyszli zdobywcy Vince Lombardi Trophy? A może to ekipa która wyjątkowo w tym tygodniu poznała smak porażki, a resztę sezonu zagra jak z nut?

Zapowiedź MNF

nfl-logo

Ochłonęliście już po pierwszej niedzieli z NFL? Kapitalne spotkania pełne wspaniałych zagrań i emocjonujących końcówek. Komu mało? Kolejka jeszcze się nie skończyła! Zapraszamy na zapowiedź MNF.

Zapowiedź Week 1 – czas rozwiać wątpliwości

nfl-logo

Spotkanie Eagles vs. Falcons delikatnie mówiąc rozczarowało wielu kibiców. Pierwsza niedziela z NFL zapowiada się bardzo interesująco. Zapraszamy na zapowiedź Week 1.

Burza na początek sezonu

nfl-logo

Rozgrywki 2018 oficjalnie wystartowały. Chciałoby się powiedzieć „z dużej chmury mały deszcz”, lecz tego akurat przed spotkaniem nie zabrakło. Złe warunki pogodowe opóźniły rozpoczęcie spotkania o kilkadziesiąt minut niestety błysków doświadczyliśmy tylko na niebie. Zapraszamy na podsumowanie NFL Kickoff 2018.

Zapowiedź NFL Kickoff 2018

nfl-logo

Rozpoczął się wrzesień – uczniowie wrócili do szkół, okres urlopowy dobiegł końca a jesień zbliża się wielkimi krokami. Dla wszystkich fanów NFL oznacza to początek kolejnego sezonu. Zapraszamy na zapowiedź spotkania inaugurującego rozgrywki 2018.

Football is Back! Hall of Fame 2018

nfl-logo

Koniec z sezonem ogórkowym! Od ponad tygodnia na terenie całych Stanów Zjednoczonych trwają training campy i już tej nocy będziemy mieli tak naprawdę pierwszy punkt zaczepienia, jeżeli chodzi o przedsezonowe analizy. W Canton w stanie Ohio zmierzą się ze sobą Baltimore Ravens i Chicago Bears, ale tak naprawdę ważniejsze będzie tego weekendu wprowadzenie ośmiu nowych nazwisk do Hall of Fame.