Archiwum kategorii: NFL

NFC North – analiza salary cap

nfl-logo

Już jutro wieczorem oficjalnie rozpocznie się nowy sezon w NFL, więc my kończymy serię tekstów związanych z salary cap na sezon 2019. Na ostatni rzut dywizja NFC North. Zapraszamy!

„Business is boomin”, czyli Szaleństwa Króla Antoniego

nfl-logo

Jak dobrze wiecie w ostatnich dniach, a nawet godzinach było bardzo głośno o sytuacji Antonio Browna. Kuba Machowina w swoim felietonie przybliży wam jego postać. Zapraszamy!

AFC West – analiza salary cap

nfl-logo

Z dnia na dzień w NFL coraz więcej się dzieje, a kluby powoli próbują wzmacniać drużynę na przyszły sezon. Dzisiejszej nocy media zza oceanu i nie tylko obiegły spekulacje, że skrzydłowy Antonio Brown miałby zostać zawodnikiem Bills. Jak się później okazało prawdopodobnie nim nie zostanie. My natomiast powracamy z analizą salary cap w poszczególnych dywizjach na sezon 2019. Tym razem pora na dywizję AFC West. Zapraszamy!

NFC West – analiza salary cap

nfl-logo

W Indianapolis zawodnicy mocno się sprężają, aby zaprezentować się jak najlepiej podczas Combine, a nam do omówienia pozostały jeszcze tylko trzy dywizje, więc zapraszamy na jedną z nich. Dzisiaj zajrzymy do dywizji NFC West. Zapraszamy!

Julian Edelman, czyli co łączy Lou Gehriga oraz Wally’ego Pippa

nfl-logo

Julian Edelman to żywa legenda Patriots. Nieprzerwanie od 2009 roku sieje postrach w szeregach defensywy przeciwników. Na swoim koncie ma trzy pierścienie mistrzowskie. Nowy „nabytek” NFL24.pl Kuba Machowina przybliży Wam postać tego gracza. Zapraszamy!

AFC South – Analiza Salary Cap

nfl-logo

Powracamy z serią tekstów związanych z analizą salary cap w poszczególnych dywizjach. Tym razem Mariusz Chodubski przyjrzał się dywizji AFC South. Zapraszamy!

NFL Scouting Combine 2019

nfl-logo

Już jutro w Indianapolis rozpocznie się NFL Scouting Combine. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń dla skautów, jak i zawodników przed tegorocznym draftem. 

Ruszają zapisy do NFL24 Mock Draft 2019!

NFLDraftNash

Na naszym forum ruszyły zapisy do corocznej zabawy, czyli mock draft. Jeśli chcesz wcielić się w GMa którejś drużyny NFL i wybrać dla niej przyszłościowego zawodnika to zapraszamy na nasze forum!

Free Agency – TOP 10

nfl-logo

Sezon 2018 już za nami. Fani NFL będą musieli przetrwać parę dobrych miesięcy bez meczów swojej ukochanej drużyny. Jednak dla działaczy klubów ten czas będzie bardzo ważny, aby przebudować skład. Powoli zaczynamy wkraczać w najważniejszy okres sezonu przygotowawczego, więc zapraszam na TOP10 Free Agency!