Archiwum kategorii: NFL

NFL 2016: Znamy tegorocznych finalistów konferencji

playoffs-nfl24-brown

Z 32 drużyn, które na początku sezonu zaczęły batalię o Vince Lombardi Trophy, na placu boju została tylko czwórka. W porównaniu do zeszłotygodniowych zmagań, Divisional Round obfitowała w wyrównane, pasjonujące spotkania.

NFL 2016: Zapowiedź Divisional Round

sb

Po jednostronnych meczach o Dziką Kartę przyszedł czas na prawdziwe emocje! Osiem drużyn, cztery miejsca w drodze do Houston i Super Bowl LI!

NFL 2016: Dzikie Karty przyznane!

playoffs-nfl24-brown

Pierwszy weekend z NFL Playoffs zaczął się mało efektownie. Pierwszy raz od 1996 roku każdy mecz pierwszej rundy playoff rozstrzygał się różnicą minimum 10 punktów. Mimo wszystko nie zabrakło genialnych akcji, które z pewnością zapamiętamy na długi czas.

NFL 2016: Zapowiedź Wild Card Round

nfl-logo

Zaczynamy! Po 17 tygodniach zmagań w sezonie zasadniczym w grze pozostało tylko 12 drużyn, a w ten weekend stawka zawęzi się do 8 ekip. Jak poradzą sobie Raiders bez Dereka Carra? Czy Lions pomimo słabej końcówki zdołają uratować ten sezon? Czy Dolphins są w stanie powtórzyć wyczyn z week 6 i pokonać Steelers? Czy Eli Manning potwierdzi regułę i 3 raz w swojej karierze wygra na Lambeau w postseason? Na te i na wiele innych pytań postarali się odpowiedzieć Kamil Słonka, Patryk Segda i Kuba Tłuczek.

Pick Six #50

Autor: Tomasz Lerczak

Za chwilę zaczynamy fazę playoff NFL przed Super Bowl 51, a my dzisiaj jesteśmy już z wami po raz #50. Jak zawsze przygotowaliśmy sporą dawkę wieści z najlepszej ligi zawodowej świata, zapowiedź weekendu, m.in. finał ligi NCAA oraz wybraliśmy najlepszego ofensywnego i defensywnego zawodnika sezonu regularnego. Zapraszamy! 

Regular Season za nami! Kto zaskoczył, kto zawiódł?

colorrush-600-091216

Sezon regularny dobiegł końca, a wzyscy fani futbolu amerykańskiego z niecierpliwością wypatrują sobotniego wieczoru, kiedy to w Houston rozpocznie się Wild Card Round. Zanim jednak w pełni poczujemy atmosferę postseason, przyjrzyjmy się największym pozytynym zaskoczeniom i negatywnym rozczarowaniom minionego sezonu regularnego.

Dzień Dobry Football #532

ddf

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football przeczytacie o zmarłym byłym zawodniku NFL, zawieszeniu running backa Tampa Bay Buccaneers, kontuzjowanych zawodnikach dla których obecny sezon się już zakończył oraz innych równie ciekawych informacji z NFL! Zapraszamy!

NFL 2016: Świąteczne rarytasy i dramaty

nfl logo

Świąteczna kolejka z National Football League to prawdziwy rarytas tegorocznych rozgrywek. Byliśmy świadkami fenomenalnych spotkań, nagłych niespodzianek oraz prawdziwych dramatów, jakby na przekór świątecznemu nastrojowi.

NFL 2016: Czas na świąteczną ucztę – zapowiedź 16. kolejki

nfl-logo

W te święta na boiskach będzie się działo! Wielu kibiców zapewne będzie oglądać starcia NFL przy wigilijnym stole, a jeszcze inni będą, co chwilę spoglądać na relacje live. Zapraszamy do zapowiedzi szesnastego tygodnia rozgrywek najlepszej ligi futbolu amerykańskiego na świecie.