Tour de PLFA #12

live

Cały Topligowy sezon przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. XI SuperFinał już w sobotę! Dlatego też cały dzisiejszy odcinek poświęcamy temu wydarzeniu!

Za nami 30 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju i przed nami ostatni, ten najważniejszy o Mistrzostwo Polski! Naprzeciw siebie staną drużyny, które od trzech sezonów nie pozwalają nikomu innemu odebrać sobie tego miejsca. Panthers Wrocław czy Seahawks Gdynia? To teraz najczęściej zadawane pytanie w świecie polskiego futbolu amerykańskiego. Na to pytanie również i my będziemy starać się znaleźć odpowiedź.

Tour de PLFA

Pierwszym gościem dzisiejszego odcinka będzie Jakub Mazan, czyli jeden z bohaterów sobotniego spotkania. W jaki sposób przygotowuje się na ten mecz i jak wyglądają ostatnie dni przed najważniejszą rywalizacją w sezonie?

Tuż po nim na antenę wkroczą nasi dziennikarze, którzy w Białymstoku będą dla Was prowadzili relację. Co sądzą o tym meczu i czego się spodziewają? Zdradzimy też cząstkę tego co będzie czekało na Was w dniu meczu na naszym kanale! 🙂

Wierzę, że będziecie dzisiaj z nami tak samo jak przez cały tegoroczny sezon. Słyszymy się już o 18:30!

LINK DO TRANSMISJI:

RadioGol.pl 2 is on Mixlr

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz