Archiwum kategorii: Buffalo Bills

NFL 2018: Zapowiedź Wild Card Round

playoffs-nfl24-brown

Fantastyczny sezon zasadniczy dobiegł końca. Za nami siedemnaście tygodni pełnych emocji, wspaniałych spotkań i dramatów. Nie ma już miejsca na błędy i kalkulacje, albo wygrywasz albo przegrywasz i odpadasz. Przed nami cztery decydujące weekendy z NFL. Zapraszamy na zapowiedź rundy Dzikich Kart.

NFL 2017: Zapowiedź dywizji AFC East

nfl logo

Przygotowania do sezonu 2017/18 czas zacząć! Na pierwszy rzut przyglądamy się dywizji aktualnych mistrzów National Football League. Klub Roberta Krafta nadal rośnie w siłę, podczas gdy konkurencja wciąż szuka swojej tożsamości.

Audyt przed Free Agency: AFC East, cz. I

nfl-logo

Free Agency zbliża się dużymi krokami. Kamil Plata przedstawił Wam już subiektywne zestawienie 25-ciu najlepszych wolnych agentów, a teraz szczegółowo przyglądamy się sytuacji w poszczególnych drużynach!

Monday Night Football: Seahawks lepsi od Bills

1

W ostatnim spotkaniu kolejnego tygodnia z NFL Buffalo Bills przyjechali na Century Link Field przebijać się przez defensywne zasieki Seattle Seahawks i sprawdzić jak słaba jest ich linia ofensywna. Po prawdziwych fajerwerkach ofensywnych w pierwszej połowie w drugiej części gry otrzymaliśmy znacznie bardziej defensywne widowisko, w którym nie obyło się bez kontrowersji.

Dzień Dobry Football #497

Dzień Dobry

Dzisiejszej nocy rozpoczęliśmy drugą kolejkę sezonu zasadniczego w NFL! W Buffalo spotkały się dwie drużyny, które rozpoczęły sezon od porażki. Która z nich wyrównała swój bilans?

Wyścig po pierwsze zwycięstwo w sezonie w Buffalo

nfl logo

Dzisiejszej czwartkowej nocy Buffalo Bills zmierzą się na własnym boisku z New York Jets. Obie drużyny mają za sobą kiepski start ligi, a jest to o tyle niepokojące, że w rozgrywkach przedsezonowych również nie zachwycali.

Dzień Dobry Football #479 – Wydanie Specjalne NFC East i AFC East+EXTRA

Dzień Dobry

Zaczynamy informacyjny przegląd z obozów treningowych ekip NFL. Na początek NFC East i AFC East, a w części ekstra wiadomości o barażu Topligi, powołaniach na zgrupowanie w Cetniewie oraz nowym projekcie naszego grafika Tomasza Lerczaka. 

Boom or Bust – AFC East

nfl-logo

Dzisiaj na tapecie ląduje druga z kolei wschodnia dywizja NFL, tym razem będzie to AFC East. Którzy gracze wybrani  przez Patriots, Jets, Bills i Dolphins mają okazję stać się przysłowiowymi strzałami w dziesiątkę, a którzy sprawią że o ich wyborach kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć? Serdecznie zapraszam do lektury drugiej części  „Boom or Bust”.

[OCENY] Draft 2016: AFC East

nfl-logo

Za nami długo oczekiwany i niezwykle burzliwy NFL Draft 2016. Która z drużyn najmocniej się wzmocniła, a która najgorzej? Nasze oceny zaczynamy od dywizji AFC East!