Fantasy Football – Week 11

Dziś w nocy startuje jedenasty tydzień rozgrywek w NFL, a więc pora powrócić do naszej serii o Fantasy Football, w której jak zwykle znajdziecie propozycje zawodników oraz odpowiedzi na Wasze pytania. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Fantasy Football – Week 8

Dziś w nocy startuje ósmy tydzień rozgrywek w NFL, a więc pora na naszą cotygodniową serię o Fantasy Football, w której jak zwykle znajdziecie kompendium wiedzy, propozycje zawodników oraz odpowiedzi na Wasze pytania. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Fantasy Football – Week 7

Jeszcze przed rozpoczęciem siódmego tygodnia rozgrywek w NFL przedstawiamy Wam kolejną część serio o Fantasy Football, a w niej jak zwykle kompendium wiedzy, propozycje zawodników oraz odpowiedzi na Wasze pytania. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Fantasy Football – Week 6

Kolejny tydzień przed nami i kolejne rozterki dla menadżerów drużyn w ligach Fantasy Football. W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was kolejną odsłonę kompendium wiedzy o fantasy football, proponujemy kolejnych zawodników na których w tym tygodniu warto zwrócić uwagę i jak zwykle odpowiedzieliśmy na Wasze pytania, tym razem w większym gronie!

Czytaj dalej