Dzień Dobry Football #469

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu NFL m.in.: Brady przegrywa w sądzie, Cowboys ponownie są na topie, a zawodnikom tak się nudzi, że jeżdżą pod wpływem marihuany, albo roztrwaniają fortunę grając w pokera z nieznajomymi.

NFL

– Sąd drugiej instancji oddalił apelację Toma Brady’ego w sprawie zawieszenia na pierwsze cztery mecze przyszłego sezonu. Na chwilę obecną oznacza to, że Patriots dopiero w piątym tygodniu rozgrywek będą mogli skorzystać z usług swojego rozgrywającego. Tom Brady może jeszcze udać się do Sądu Najwyższego, ale nawet tam szanse na pozytywne rozpatrzenie jego wniosku są niewielkie. Zawieszenie Brady’ego to nie jedyna kara jaką ponieśli Patriots – został im odebrany także wybór w pierwszej rundzie tegorocznego Draftu.

tom-brady-new-england-patriots-nfl_3207308

– Dallas Cowboys ponownie dzierżą tytuł najbogatszego klubu sportowego na świecie. Kowboje (warci 4 miliardy dolarów) wyprzedzili Real Madryt (3 miliardy 650 milionów dolarów). W pierwszej dziesiątce znaleźli się jeszcze Patriots, Redskins, Giants i 49ers.

– Brenda Jackson, była pracownica Jackson Memorial Hospital która została zwolniona za ujawnienie dokumentacji medycznej Jasona Pierre Paula, pozwała właśnie swojego byłego pracodawcę. Jackson twierdzi, że szpital zrobił z niej kozła ofiarnego, niesłusznie ją oskarżając. Wskutek tego Brenda Jackson miała podupaść na zdrowiu, dlatego też domaga się kwoty 15 tys. dolarów. Szpital nie zamierza się ugiąć i twierdzi, że Jackson w dniu kiedy dokumentacja zawodnika Giants została ujawniona przez ESPN, 4 razy prosiła o dostęp do niej zanim wyszła z pracy wcześniej.

– Robert Turbin, RB Colts, został zatrzymany za posiadanie marihuany i jazdę pod jej wpływem w Logan w stanie Utah. Turbin, który wcześniej był zawodnikiem Seahawks, najwyraźniej przyzwyczaił się do prawa stanu Waszyngton, gdzie nie tylko posiadanie marihuany jest legalne, ale także jazda pod jej wpływem.

– Rookie Corey Tindal, CB Bengals, został obrabowany przez uzbrojonego, nieznanego mu mężczyznę z którym chwilę wcześniej grał w pokera w jednym z moteli w Zachodniej Wirginii. Tindal oszacował straty na 4 tys. dolarów.

– NFL zapowiedziała, że nie będzie już promować gry Fantasy Football wśród dzieci poniżej 13 roku życia, ponieważ może je to zachęcić do hazardu.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Zamościanin, fan futbolu od 9 lat, tyleż samo kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z NFL24 związany od kwietnia 2013 roku.

One Response to Dzień Dobry Football #469

  1. Arti pisze:

    Szkoda Toma, ale to i tak bez znaczenia Patriots wreszcie w komplecie aby kontuzje omijały ich szerokim łukiem i przeniosły się na Broncos. Boston Strong!!!! po kolejny tytuł!!!

Dodaj komentarz