Archiwum kategorii: PLFA

Pick Six Offseason #18 + gość specjalny Jędrzej Stęszewski

Autor: Tomasz Lerczak

Tony Romo w „ciąży spożywczej”, koniec sagi z Ryanem Fitzpatrickiem na bezrobociu i wahania nastroju skrzydłowego DeAndre Hopkinsa to główne tematy pierwszej części dzisiejszego podcastu, a w drugiej będzie z nami Jędrzej Stęszewski, Prezes Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Zapraszamy! 🙂

DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #480 – WYDANIE SPECJALNE NFC NORTH I AFC NORTH+EXTRA

Dzień Dobry

Czas na informacje z obozów NFC North i AFC North. W części Extra przeczytacie m.in. o tym gdzie w PLFA – na sezon 2016 – zameldował się nasz niedawny gość w Pick Six Extra – Michał Chudy oraz nazwisko gościa specjalnego przyszłego podcastu. Zapraszamy!

Turniej Finałowy Pucharu Europy: Panthers Wrocław zwycięzcą!

Baner_02-1200x480

Finał Pucharu Europy we Wrocławiu już za nami. Do rywalizacji w turnieju kończącym rozgrywki przystąpili: Panthers Wrocław (gospodarz), Danube Dragons, SEAMEN MILANO i Koç Rams. Jak wyglądała rywalizacja? Zapraszamy!

Tour de PLFA #13

live

To już ostatni Tour de PLFA w tym sezonie, a więc czas na ostateczne podsumowania…

XI SuperFinał: Pełna relacja na żywo!

live

Tutaj znajdziecie naszą pełną relację z XI SuperFinału w Białymstoku, jak również link do radiowej transmisji z samego meczu! Bądźcie z nami!

Tour de PLFA #12

live

Cały Topligowy sezon przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia. XI SuperFinał już w sobotę! Dlatego też cały dzisiejszy odcinek poświęcamy temu wydarzeniu!

Pick Six Extra – Jakub Malecki

Jakub Malecki profil

Czas na wyjątkowy Pick Six Extra. W dzisiejszym odcinku mieliśmy przyjemność gościć jednego z najbardziej utytułowanych futbolistów amerykańskich legitymujących się polskim paszportem. Zapraszamy na godzinną rozmowę o życiu, sporcie, pokorze i wielu innych tematach z Jakubem Maleckim!  

Tour de PLFA #11

live

Równo 10 dni pozostaje do XI SuperFinału Topligi w Białymstoku. Naprzeciwko siebie staną, po raz trzeci z rzędu, Panthers Wrocław i Seahawks Gdynia, lecz dziś porozmawiamy z tymi, którym ten finał umknął na ostatniej prostej…

Ostatnia prosta w drodze do Białegostoku

PLFA

Przed nami półfinały Topligi 2016, a to oznacza, że już w ten weekend poznamy drużyny, które zagrają 16 lipca podczas XI SuperFinału w Białymstoku!