Archiwum kategorii: PickSix

Pick Six #51

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym Pick Six omawiamy m.in. ostatnie zmiany na stanowiskach trenerskich w NFL, podsumowujemy finał ligi NCAA Clemson – Alabama oraz zapowiadamy weekendowe spotkania Divisional Round. Gospodarzami podcastu jest duet Karol Potaś – Łukasz Dudka. 🙂

Pick Six #50

Autor: Tomasz Lerczak

Za chwilę zaczynamy fazę playoff NFL przed Super Bowl 51, a my dzisiaj jesteśmy już z wami po raz #50. Jak zawsze przygotowaliśmy sporą dawkę wieści z najlepszej ligi zawodowej świata, zapowiedź weekendu, m.in. finał ligi NCAA oraz wybraliśmy najlepszego ofensywnego i defensywnego zawodnika sezonu regularnego. Zapraszamy! 

Pick Six #49

Autor: Tomasz Lerczak

Zapraszamy na ostatni w tym roku podcast o futbolu amerykańskim Pick Six. Dzisiaj zapowiadamy spotkania 17 kolejki rozgrywek NFL oraz rozmawiamy o tym czy Steve Smith Sr. zakończy w niedzielę karierę zawodnika w najlepszej zawodowej lidze świata.

Pick Six #48

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym Pick Six omawiamy m.in. pierwsze informacje dotyczące ligi wiosennej NFL, zwolnienie Gusa Bradley’a z Jacksonville Jaguars, posadzenie Brocka Osweilera na ławce rezerwowych Houston Texans oraz zapowiadamy przedostatnią kolejkę spotkań. Zapraszamy! 🙂

Pick Six #47

Autor: Tomasz Lerczak

Czas na kolejny odcinek najlepszej dawki wiedzy o futbolu amerykańskim. Dzisiaj w rozgrzewce rozmawiamy m.in. o tym w jaką stronę zmierza ekipa Los Angeles Rams oraz zapowiadamy College Football Playoff. Zapraszamy. 🙂

Pick Six #46

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym podcaście omawiamy m.in. fantastyczny występ Colina Kaepernicka przeciwko Chicago Bears, zastanawiamy się nad „geniuszem” Jeffa Fishera (ten podpisał długoletni kontrakt z Los Angeles Rams) oraz zapowiadamy 14 tydzień z NFL. Skład sprawozdawczy to Karol Potaś i Łukasz Dudka.

Pick Six #45

Autor: Tomasz Lerczak

Mamy czwartek, późny wieczór, a więc to czas na Wasz ulubiony podcast o lidze NFL Pick Six. W dzisiejszej audycji rozmawiamy m.in. o pomyśle stworzenia ligi wiosennej oraz o Patryku Matkowskim (Panthers Wrocław) i Jakubie Mazanie (Seahawks Gdynia), którzy lecą do USA na spotkanie Euro-American Challenge. Kuba jest też dzisiaj naszym gościem specjalnym. Zaprasza po raz ostatni w historii podcastu w listopadzie duet Karol Potaś – Łukasz Dudka!

Pick Six #44

Autor: Tomasz Lerczak

W dzisiejszym Pick Six rozmawiamy o kontrowersjach w spotkaniu Washington Redskins – Green Bay Packers czy nieskuteczności kickerów z podwyższeń. Jak zawsze jest też szeroka zapowiedź kolejki. Gospodarzem podcastu jest Karol Potaś, a gościem specjalnym Michał Rosiak (komentator NFL w Eleven Sports). 

Pick Six #43

Autor: Tomasz Lerczak

Czas na kolejny Pick Six, a dzisiaj przedstawiamy szczegółowe podsumowanie wszystkich dywizji w lidze NFL oraz zapowiedź przyszłego tygodnia rozgrywek. Gospodarzem jest duet prowadzących Karol Potaś i Łukasz Dudka.