Pick Six Extra – Jakub Malecki

Jakub Malecki profil

Czas na wyjątkowy Pick Six Extra. W dzisiejszym odcinku mieliśmy przyjemność gościć jednego z najbardziej utytułowanych futbolistów amerykańskich legitymujących się polskim paszportem. Zapraszamy na godzinną rozmowę o życiu, sporcie, pokorze i wielu innych tematach z Jakubem Maleckim!  

a

Z założenia miał być to wywiad maksymalnie 30-minutowy, lecz w momencie kiedy wyłączyłem nagrywanie zegar wskazał blisko 60-minutowe nagranie. Rozmawiało się przednio, a tematy jakie poruszaliśmy to:

  • trudne początki kariery
  • Eurobowl 2016

  • na imię mu Casey Therriault – czyli rozmowa o najlepszym, wg. wielu ekspertów, zawodniku, który za miejsce kontynuowania swojej kariery wybrał „stary kontynent” – zresztą zobaczcie sami co potrafi… geniusz

  • zwycięskie skalpy

Jakub Malecki1

  • plany na przyszłość

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

One Response to Pick Six Extra – Jakub Malecki

  1. […] miała również miejsce premiera nowego Pick Six Extra, […]

Dodaj komentarz