Problemy techniczne!!!

Bardzo przepraszamy za utrudnienia. 

Niestety utraciliśmy nasz stary motyw i strona wygląda tak jak wygląda. Wciąż nad tym pracujemy. Powróciła możliwość dodawania komentarzy- jeden plus. Nie wiemy dlaczego tak wiele osób nie może zalogować się na forum. Mamy nadzieję, że na dniach strona wróci do dawnego wyglądu. Teksty już czekają na opublikowanie. Bądźcie cierpliwi, gdyż teksty pierwsza klasa. Pozdrawiamy: zespół NFL24.pl

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.
Kategorie: NFL. Autor: NFL24. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
NFL24

O NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

7 thoughts on “Problemy techniczne!!!

 1. Jestem poza domem i mam problem z zalogowaniem się na forum. Poproszę o przedłużenie czasu na wybór w Mock Draft do 11 kwietnia do godziny około 12.00. Jak się nie uda zostawię tutaj mój wybór:

  38. Jacksonville Jaguars: Deebo Samuel, WR, South Carolina

 2. Na stronie mogę się zalogować, na forum już nie. Dlatego tutaj zamieszczę swój wybór w drugiej rundzie.

  Potrzeby Atlanty w tym roku są proste : obie linie , co prawda we free agency zakontraktowano sporo zawodników ale to jest doraźne łatanie dziur. W pierwszej rundzie wzmocniłem linię defensywną, teraz czas na ofensywę, dlatego z nr.45 Atlanta Falcons wybiera Kaleb McGary OT Washington.

 3. Poproszę o wstawienie:

  With the 467h pick in the 2019 NFL Draft Carolina Panthers select… Johnathan Abram, Mississippi St, S

  BPA był dla mnie Lock, ale to jeszcze nie ten rok (nawet rymuję), aby odpuszczać Cama. Czyste potrzeby wskazywałyby na Jaylena Fergusona na DE (trochę żałuję pominięcia Ferrella w 1 rundzie), ale osobiście mnie on nie przekonuje. Po skradnięciu Marquisa Browna, Zostaje więc cała grupa CB/S, których nigdy za wiele, zwłaszcza że na Safety braki. I stąd Abram, fizyczność, jeszcze nie zawsze opanowanie, ale nowa twarz secondary Panter.

 4. With the 49th pick in the 2019 NFL24.pl Mock Draft The Cleveland Browns select… Deionte Thompson, S, Alabama

  Steve Wilks będzie często wystawiał formacje z dwoma wysoko ustawionymi safeties i Thompson w tę rolę wpisuje się znakomicie. Dodatkowo nie boi się kontaktu i jest bardzo aktywny w obronie przeciwko biegowi, co sprawia, że przynajmniej na początku kariery w zespole będzie nominalnie wystawiany jako SS. Thompson będzie jednak wymagał poprawy w technice tacklowania, jeżeli ma spełnić się w tej roli. Jest on także naturalnym kandydat na zastąpienie Damariousa Randalla, jeżeli przedłużenie z nim kontraktu okaże się zbyt kosztowne.
  Zastanawiałem się bardzo mocno nad Amanim Oruwariye, który może być obecnie niżej notowany niż Justin Layne, czy Rock Ya-Sin, jednak dla mnie jest najwyżej wciąż dostępnym CB. Żaden z wymienionych cornerów nie daje jednak gwarancji gry na wysokim poziomie, a znalezienie FS, który z powodzeniem może grać jako single high, jest w obecnej NFL niezmiernie trudne. Thompson ma na tyle unikalny zestaw umiejętności, że postawienie na niego teraz, gdy można pozyskać go właściwie poniżej jego wartości, wydaje się sensowną, choć ryzykowną (również że względu na niewiadomą, jaka jest brak jego atletycznych testów) propozycją.

  The Minnesota Vikings are now on the clock.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *