Archiwum kategorii: NFL24

Stany Stana #6

Stany Stana

Rozpoczęliśmy offseason, ale to nie oznacza końca futbolowych smakołyków! Tęskniliście się za naszym Staszkiem Zawieją? Powracamy z nim w szóstym już odcinku „Stanów Stana”! 🙂

Regulamin konkursu na Facebooku

NFL24pl-znak-gotowy

Tutaj znajdziesz regulamin naszego konkursu prowadzonego na naszym Facebooku!

Pick Six #4

Pick Six

Zapraszamy na czwarty już podcast „Pick Six”, gdzie rozmawiamy o ostatnich wydarzeniach związanych z NFL. Dzisiaj o trenerach, kontuzjach i… sami sprawdźcie.

NFL 2014: Podsumowanie połowy sezonu wg redakcji NFL24

Za nami week 9, co oznacza, że wszystkie drużyny rozegrały już co najmniej osiem spotkań więc są na półmetku regular season. Z tej okazji redaktorzy NFL24 postanowili podsumować pierwszą część meczów i przyznać nagrody indywidualne oraz drużynowe. Zapraszamy.

Quizmania #1

Quizmania

Tego jeszcze nie było! Pierwszy w Polsce quiz o futbolu amerykańskim przygotowany przez naszych redaktorów jest do waszej dyspozycji. Jeśli myślałeś, że wiesz wszystko o tym sporcie, to niestety musimy Cię rozczarować. Weź udział w naszej Quizmani i dowiedz się rzeczy, o których nawet nie miałeś pojęcia!

Pick Six #1

Pick Six

Po kilku miesięcznej przerwie powracamy z naszym podcastem „Pick Six”! Od dziś, co tydzień będziemy rozmawiali o wydarzeniach z lig NFL, NCAA oraz innych. Serdecznie zapraszamy!

Rekrutacja do redakcji NFL24!

nfl24

Najwyższy czas na kolejną rekrutację do redakcji NFL24. Spróbuj swoich sił i razem z nami wspieraj rozwój futbolu amerykańskiego w Polsce! Dołącz do nas już dziś!

Nowy redaktor naczelny NFL24.pl

Początek sezonu niesie za sobą również nowy początek na NFL24.pl!

VIII SuperFinał – Konkurs!

viii_superfinal

Trawnik Producent VIII SuperFinał już za 10 dni! To najważniejsze futbolowe wydarzenie roku zbliża się nieubłaganie. Z tej okazji redakcja NFL24.pl przygotowała dla Was małą niespodziankę!