Archiwum kategorii: Magazyn NFL24

Magazyn NFL24: Numer 7

magazyn nfl24

Miał być pod choinkę, ale św. Mikołaj trochę się spóźnił 😉 Jednak jeszcze przed Nowym Rokiem oddajemy w wasze ręce nasze nowe, ostatnie wydanie e-magazynu, w którym…

Spod czarnej czapki

magazyn nfl24

Kolejny tekst z naszego comiesięcznego magazynu, tym razem autorstwa Michała Rosiaka. Dziś będzie o herosach i epokach…

Magazyn NFL24: Numer 6

magazyn nfl24

Po krótkiej przerwie spowodowanej wydaniem „Skarbu Kibica” powracamy z naszym e-magazynem! To już szósty numer, a nowości i ciekawych tekstów nie brakuje…

Skarb Kibica NFL 2015!

magazyn nfl24

Wiele nieprzespanych nocy, kłótni, chwili zwątpienia, ale jest! Udało się! Pierwszy w Polsce Skarb Kibica NFL, specjalnie dla was, na łamach naszego portalu.

W oczekiwaniu na sezon

magazyn nfl24

Zakończył się już zarówno offseason, będący standardowo okresem nieskończonego optymizmu wśród kibiców poszczególnych drużyn, jak i mające jakiekolwiek znaczenie mecze przedsezonowe, więc pokusiłem się o zwięzłe podsumowanie obecnego stanu drużyny z Zachodniej Pensylwanii. Podsumowanie dość krótkie i koncentrujące się na wybranych aspektach zespołu, mające na celu subiektywne zarysowanie moich oczekiwań ze szczególnym uwzględnieniem tego, co najbardziej mnie boli w drużynie, której losy regularnie śledzę.

Walka o pozycję…

magazyn nfl24

Walka na różnych pozycjach w zespołach NFL podczas preseason jest niezwykle zacięta, dlatego przygotowaliśmy listę trzech najciekawszych pojedynków. Tekst został napisany o wiele wcześniej i miał zostać opublikowany jeszcze przed ostatecznymi rozwiązaniami. Niestety problemy techniczne spowodowały, że tekst nie jest we wszystkich fragmentach aktualny.

Spod czarnej czapki

magazyn nfl24

W kolejnej odsłonie „Spod czarnej czapki”, Michał Rosiak przedstawia najczęstsze zadawane mu pytania odnośnie sędziowania na boiskach lacrosse. Czy sędziuje się łatwiej, a może trudniej? Czy lax ma coś w sobie z futbolu? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Magazyn NFL24: Numer 4

magazyn nfl24

Lipiec kończy futbolowy „niebyt”, ale nasz magazyn cały czas nie zwalnia tempa. W czwartym numerze nie zabraknie wywiadu, wspomnień, a nawet historii. Powracamy również z tematem NCAA, gdzie ma być nie mniej gorąco niż przed rokiem.

Magazyn NFL24: Numer 3

magazyn nfl24

Jak co miesiąc, oddajemy w wasze ręce nasz internetowy magazyn w pełni poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Czerwcowy numer poświęcamy przede wszystkim na autorskie felietony dotyczące NFL, jak i PLFA. Nie zabraknie wywiadów, recenzji, wspomnień oraz nurtujących pytań.