Magazyn NFL24: Numer 3

Jak co miesiąc, oddajemy w wasze ręce nasz internetowy magazyn w pełni poświęcony futbolowi amerykańskiemu. Czerwcowy numer poświęcamy przede wszystkim na autorskie felietony dotyczące NFL, jak i PLFA. Nie zabraknie wywiadów, recenzji, wspomnień oraz nurtujących pytań.

„Chcąc nie chcąc, wkraczamy w okres w którym to wydarzenia w Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego są bardziej interesujące niż w National Football League. Za 11 dni wszyscy usiądziemy na trybunach Stadionu Wrocław (lub przed telewizorami) oglądając finał najwyższej klasy rozgrywkowej – Topligi. Zmierzą się w nim te same zespoły co rok temu, czyli Panthers Wrocław i Seahawks Gdynia. Czy to znaczy, że nasza liga wkracza na tory nudy i przewidywalności?[…]

[…] PLFA żyje swoim własnym życiem, podobnie jak NFL, która aktualnie ma wakacje. Dowodem tego jest przyjazd do Polski Babsa, który automatycznie został wychwycony przez wszystkie polskie media. Tak jak jeszcze rok temu o NFL w polskich, komercyjnych mediach mało co mogliśmy wyczytać, tak teraz codziennie włączam telewizor czy radio, a tam… NFL i Babs w roli głównej. Z jednej strony słuchanie o zainteresowaniu NFL w Polsce to prawdziwa przyjemność, ale z drugiej… […]

[…] Na kolejnych stronach przeczytacie prawdziwe, niekomercyjne, napisane przez pasjonatów futbolu, teksty. Zacznie debiutant w naszym magazynie, czyli Michał Rosiak (znacie go z Polsatu Sport, gdzie komentował retransmitowane mecze NFL, jak i ten najważniejszy – na żywo – Super Bowl), który wspomina swoją pracę w PLFA. Następnie znajdziecie felietony, które jeszcze bardziej was zainteresują, bo dotyczą naszej ulubionej NFL. Jacek Masłowski zabawi się w futbolowy „Back to the Future”, a reszta zaprezentuje swoje rozważania na temat poszczególnych ekip najbogatszej ligi na świecie.”

jNxxGdi

 

POBIERZ PLIK

 

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

1 thought on “Magazyn NFL24: Numer 3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *