Magazyn NFL24: Numer 6

magazyn nfl24

Po krótkiej przerwie spowodowanej wydaniem „Skarbu Kibica” powracamy z naszym e-magazynem! To już szósty numer, a nowości i ciekawych tekstów nie brakuje…

Sporo się zmieniło w futbolowym świecie od naszego ostatniego numeru. Babs przeszedł na Wrestling, w NFL minęła już połowa sezonu zasadniczego, a my zrewolucjonizowaliśmy nasz podcast „Pick Six”, a i dołączyły do nas nowe osoby. Doczekaliśmy się również momentu, w którym NFL24.pl ma swojego korespondenta na meczu najlepszego ligi futbolu amerykańskiego i śmiało możemy powiedzieć, że weszliśmy na kolejny, wyższy poziom w tworzeniu marki „NFL24”.

3MZqxJi

Wracając do magazynu – czeka Was trochę nowości. Na ostatnich stronach znajdziecie aktualizacje składów do naszego Skarbu Kibica (zmiany tylko wewnątrz 53-osobowego składu; nie braliśmy pod uwagę „practice squad”). Jest również nasz redakcyjny „Power Ranking” po siedmiu kolejkach sezonu zasadniczego NFL! Oprócz tego felietony i wywiady i choć może nie jest ich wiele, to nie brakuje im merytoryki, a na tym nam zależy – jakości, a nie ilości.

Nie ma co przedłużać… Miłej lektury!

 

POBIERZ PLIK

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Magazyn NFL24: Numer 6

  1. […] testy na obecność narkotyków oraz testy Cybexa i Wonderlica (o którym pisałem przy okazji szóstego numeru naszego magazynu i artykułu „Pamięć absolutna”). My natomiast widzimy jedynie cząstkę […]

Dodaj komentarz