Magazyn NFL24: Numer 4

magazyn nfl24

Lipiec kończy futbolowy „niebyt”, ale nasz magazyn cały czas nie zwalnia tempa. W czwartym numerze nie zabraknie wywiadu, wspomnień, a nawet historii. Powracamy również z tematem NCAA, gdzie ma być nie mniej gorąco niż przed rokiem.

Magazyn NFL24, to coś więcej niż tylko „magazyn”. To wielogodzinna praca, poprzedzona wieloma wyrzeczeniami i nieprzespanymi nocami. Ale nie robimy tego z przymusu, czy własnej ambicji, a właśnie dla Was i waszej przyjemności – przy okazji naszej satysfakcji – byście mogli usiąść przed komputerami, laptopami, na wygodnej kanapie i przeczytali coś, czego nie znajdziecie nigdzie indziej. Osoby będące w redakcji, jak i poza nią, włożyły wiele pracy, abyście mogli przeczytać coś absolutnie świeżego i niesztampowego.

Marzymy o tym, aby w końcu zaprezentować Wam wersję papierową, ale by móc to zrobić potrzebna jest nam Wasza pomoc. Więc czytajcie, rozpowszechniajcie, ściągajcie i prezentujcie, a być może – szybciej niż się tego spodziewacie – spotkamy się na półkach w kioskach całej Polski. Bo przecież tego chcemy, aby futbol w całości opanował nasz sportowy kraj.

Babs w NFL, Brad Arbon w reprezentacji – może to jest ten czas, aby wyjść z „cienia” na gorące słońce…

dq1Ie2i

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

3 Responses to Magazyn NFL24: Numer 4

 1. kamil pisze:

  Brawo! jak zwykle świetna partia materiału do poczytania na wieczór. Gratulacje dla całej redakcji za wytrwałość i promocję naszej pasji.

  Czy jako czytelnik/czytelnicy jestem/jesteśmy jakoś w stanie pomóc (poza udostępnianiem) spełnić marzenie o ukazaniu się papierowej wersji? Nie ukrywam, że również czekam i już dziś w ciemno biorę prenumeratę.

  pozdrawiam

  • Kuba Kaczmarek Kuba Kaczmarek pisze:

   Przede wszystkim udostępniać, pokazywać, przekazywać i nawoływać 🙂 Jeśli znacie jakieś firmy, sponsorów, którzy mogliby nam pomóc również miło będzie otrzymać taką informację. Zachęcamy również do dołączenia do naszego zespołu, bo im więcej ludzi, tym bardziej, mocniej strona będzie „żyła” 🙂 Najbardziej potrzeba nam czytelników i rozgłosu, bo bez tego nie ma niczego. Pozdrawiam i dziękuję!

 2. […] problemie przemocy domowej pisałem już wcześniej w naszym starym Magazynie NFL24. Teraz postanowiłem pochylić się nad problem: na jakim etapie kariery zawodnik NFL najczęściej […]

Dodaj komentarz