Radio Gol: Tour de PLFA #3

live

Z przyczyn niezależnych od nas audycja Tour de PLFA została przełożona na piątek (29.04) godzinę 18:00! Liczymy na Waszą obecność!

W piątek, o 18:00 rozpoczniemy trzeci odcinek jedynej audycji o futbolu amerykańskim w polskim wydaniu na kanałach stacji Radio Gol! Wydanie specjalnie, bo porozmawiamy o historii, która dzieje się na naszych oczach: Panthers Wrocław w sobotę rozegrają pierwszy mecz w Lidze Mistrzów z duńskim Triangle Razorbacks i tym samym pierwsze zwycięstwo polskiej drużyny klubowej na szczeblu europejskim. Nie zabraknie też zapowiedzi startu rozgrywek juniorskich, które już w ten weekend!

Z tej okazji gośćmi Kuby Kaczmarka będą: Bartosz Kimnes (Patrioci Poznań) oraz Mikołaj Cieśla (Panthers Wrocław)!

RadioGol.pl 2 is on Mixlr

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Radio Gol: Tour de PLFA #3

  1. … [Trackback]

    […] Read More here|Read More|Read More Informations here|There you can find 2236 additional Informations|Infos to that Topic: nfl24.pl/radio-gol-tour-de-plfa-3/ […]

Dodaj komentarz