Archiwum kategorii: NCAA

Mock Draft 2017, cz. 2

2017_NFL_Draft

Do Draftu pozostały już tylko godziny, więc czas na drugą część pierwszorundowego mock draftu Piotra Rożniaty. Tym razem przyszła kolej na zespoły decydujące między 16 a 32 wyborem. Czy i tym razem będą niespodzianki?

Mock Draft 2017 cz. 1

2017_NFL_Draft

Już za niespełna tydzień do NFL trafią kolejni zawodnicy z lig akademickich. Jak co roku zapraszam Was do zapoznania się z moimi typami odnośnie pierwszej rundy draftu. W tym odcinku moja propozycja wyborów dla pierwszej szesnastki!

Przewodnik po Draft 2017: Silni Skrzydłowi

2017_NFL_Draft

Kolejny odcinek naszej serii, prezentującej najciekawszych zawodników w tegorocznym drafcie. Tym razem kolej na silnych skrzydłowych. W mediach dużo mówi się szczególnie o gwieździe Alabama Crismon Tides – O.J. Howardzie. Jednak tuż za jego plecami stąpa cała plejada znakomitych zawodników, mogących z miejsca rywalizować o pozycję startera w NFL. Na kogo więc warto zwrócić szczególną uwagę?

Przewodnik po Draft 2017: Biegacze

2017_NFL_Draft

Kto w tym roku może okazać się talentem na miarę Ezekiela Elliotta? Tym razem pragnę Was zaprosić do zapoznania się z sylwetkami czołowych running backów dostępnych w tegorocznym drafcie, szczególnie, że pierwsza trójka może z powodzeniem ubiegać się o grę w Pro-Bowl.

Przewodnik po Draft 2017: Rozgrywający

2017_NFL_Draft

Już drugi rok z rzędu pragnę powitać Was w moim przewodniku po drafcie. Co prawda do Scouting Combine zostało jeszcze parę dni, ale nie ma co czekać! Już dzisiaj przedstawiam Wam profile rozgrywających, zaproszonych na to jedno z najważniejszych wydarzeń przed NFL Draft 2017.

Pick Six Ekstra – NCAA #3

Autor: Tomasz Lerczak

To już czwarty i ostatni podcast w tym tygodniu. Czas na zapowiedź spotkań, które nie można przegapić na boiskach ligi NCAA. Zaprasza duet Karol Potaś i Grzegorz Kowalski.

NCAA – 3 kolejka

ncaa

W tym tygodniu zespoły z Top-25 rankingu NCAA rozpoczęły walkę o kolejne punkty czwartkowym meczem Houston Cougars z Cincinnati Bearcats. W ubiegłym tygodniu poważne ostrzeżenie dostali wicemistrzowie z Clemson, którzy w wyniku niezbyt przekonywującej gry, mimo wygranych spadli na 5 pozycję i tym samym wypadając poza play-off. Czy miniony tydzień odmienił ich grę? Zapraszam do lektury.

NCAA 2016: Podsumowanie 2. kolejki

ncaa

Wszystkie spośród dwudziestu pięciu najwyżej sklasyfikowanych zespołów NCAA, które rozgrywały swoje mecze w miniony weekend, zmierzyły się z niżej notowanymi rywalami. Czy i w tym tygodniu doszło do niespodzianek? Zapraszam do lektury!

NCAA: Podsumowanie 1. kolejki

ncaa

W nocy z poniedziałku na wtorek zakończyła się pierwsza kolejka zmagań w lidze akademickiej NCAA. Już pierwszy tydzień rozgrywek obfitował w niespodzianki, a nie wszyscy kandydaci, do topowych wyborów w przyszłorocznym drafcie, sprostali pokładanym w nich nadziejom. Zapraszam do omówienia kilku najciekawszych spotkań.