Tour de PLFA #7

live

Runda zasadnicza za nami, a więc czas na rewanże! Już w ten weekend, na Topligowych boiskach, rozpoczniemy prawdziwą walkę o miejsca w półfinałach i możliwość gry o występ podczas XI SuperFinału w Białymstoku! To właśnie główny temat dzisiejszej audycji, choć nie tylko…

Tym razem nieco skromniej, bo tylko z dwójką gości na pokładzie, ale na pewno nie mniej ciekawie… Pierwszym gościem Kuby Kaczmarka będzie Wojciech Andrzejczak, czyli trener o którym ostatnio jest dość głośno, a to z powodu objęcia stanowiska trenera głównego Kozłów Poznań oraz nie tak dawnej ekspansji w Chinach 😉 Czy jest w stanie przywrócić blask poznańskiej drużyny i jak widzi kariery polskich trenerów za granicą?

Burgess_Gardent_Criner_Kong_Andrzejczak

 

Drugim gościem będzie Mateusz Chrzanowski, którego możecie usłyszeć przy okazji komentowania meczów na kanałach stacji Radio Gol. Jak widzi rundę rewanżową i kogo obstawia do walki o miejsce w SuperFinale?

Odpowiedzi na powyższe i pozostałe pytania poznacie już DZIŚ O 18:30! Bądźcie z nami!

Tour de PLFA

ODTWARZACZ PONIŻEJ

RadioGol.pl 3 is on Mixlr

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

One Response to Tour de PLFA #7

  1. UK Chat Rooms pisze:

    … [Trackback]

    […] Read More on|Read More|Read More Infos here|There you will find 84533 additional Infos|Informations on that Topic: nfl24.pl/tour-de-plfa-7/ […]

Dodaj komentarz