Pick Six #19

Pick Six

Idziemy za ciosem i przedstawiamy kolejny, jedyny w swoim rodzaju i jedyny w naszym kraju, odcinek futbolowego podcastu Pick Six w nowej, nieco skróconej formule. Dziś obok Karola Potaś i Łukasza Dudki wystąpi Kuba Tłuczek.

Dziewięć tegorocznych niedziel z NFL zapisało się już na kartach historii. Z racji tego przygotowaliśmy dla was już dziewiętnaste Pick Six. Co w nim nowego? Podsumowanie najważniejszych wydarzeń lig NFL i NCAA, kontuzje, wzloty i upadki poszczególnych drużyn, typy na nadchodzący tydzień, a także relacja zza „wielkiej wody” autorstwa Łukasza Dudki.

Idziemy również za waszym głosem i nieco skracamy nasz odcinek, a co tydzień będą na was czekali nowi prowadzący, którzy co tydzień będą „wymieniani”. Wszystko po to, aby urozmaicić kolejne odcinki i wzbogacić naszą dyskusję. Tydzień temu zmianę zainaugurował Kuba Kaczmarek, a dziś kolej na Kubę Tłuczka.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

PLIK MP3 DO POBRANIA

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

One Response to Pick Six #19

  1. patrio pisze:

    Szkoda ze nie skomentowaliscie zachowania Aaron’a Rodgers’a po ostatniej akcji kiedy na tablecie zobaczy, ze mial czystego zawodnika ktorego nie zauwazyl

Dodaj komentarz