Husaria Szczecin: Zdobyć Białystok po raz trzeci

PLFA

Tuż przed inaugurującym sezon meczem z Panthers Wrocław, Piotr Krakowski, opisuje przygotowania Husarii Szczecin do drugiego roku w Toplidze!

Piąte miejsce to nasze podłoże od którego, mamy nadzieję, w tym roku odbić się znacznie wyżej – zapewnia asystent trenera głównego szczecińskiego zespołu, Piotr Krakowski. Czy tym razem stać Husarię na coś więcej niż piąte miejsce? Z nowym trenerem na pokładzie i szerszym wachlarzem doświadczonych zawodników, ekipa Toko Pfeiffenbergera przystępuje do nowego sezonu PLFA z dużymi ambicjami….

Eez2OW3

Przy okazji przypominamy o naszej transmisji meczu pomiędzy Husarią Szczecin, a Panthers Wrocław już w tę sobotę o godzinie 12:00 w Radio Gol na Kanale 2! Bądźcie z nami! 🙂

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz