Dzień Dobry Football #542

Hall of Fame Game za nami! To oznacza jedno – football wrócił do naszych domów na dobre!

Corey Davis (Tennessee Titans) w jednym z wywiadów oznajmił, że prawdopodobnie będzie gotów do gry na początku rundy zasadniczej. Debiutujący WR nabawił się tego urazu w miniony czwartek podczas sesji treningowej, a to oznacza, że będzie musiał jeszcze bardziej przyłożyć się do gry, aby w krótkim czasie zaimponować sztabowi szkoleniowemu.

Frank Clark został ukarany przez Seattle Seahawks za sprowadzenie kolegów na trening swojej drużyny. DE przyznał, że było to bardzo nieodpowiedzialne z jego strony i dyscyplina jest naprawdę ważnym elementem bycia profesjonalnym zawodnikiem footballu amerykańskiego.

Problemowa saga Ezekiela Elliotta trwa w najgorsze. Oprócz domowych problemów zawodnika, Komisja Ligi wzięła również na celownik jego kontrowersyjną celebrację przyłożenia z czternastego tygodnia rozgrywek. Wtedy jego Cowboys mierzyli się z Tampa Bay Buccaneers. Władze NFL przyznają, że wszelkie sposoby cieszenia się ze zdobytych punktów zawodnicy powinni ograniczać jedynie do piłki, a wskoczenie do kotła amerykańskiej armii jest zdecydowanie nieodpowiednie i gracz prawdopodobnie poniesie konsekwencje tego czynu.

Jerry Jones wciąż ma głęboką nadzieję, że śledztwo ligi nie doprowadzi do zawieszenia Ezekiela Elliotta. W jednym z wywiadów właściciel teksańskiej drużyny oznajmił, iż dochodzenie nadal niczego nie wykazało i prawdopodobnie tak zostanie.

Devon Still powraca do NFL! Defensive End musiał odejść od sportu w związku z nowotworem swojej siedmioletniej córki. Wcześniej gracz reprezentował Cincinnati Bengals oraz oraz Houston Texans. Od tego sezonu będzie związany z New York Jets.

Avatar

About Patryk Segda

Najmłodszy członek redakcji. Kocha Stany Zjednoczone, stąd również zamiłowanie do futbolu amerykańskiego. Sympatyzuje z Dallas Cowboys, a ulubionym zawodnikiem jest Cam Newton. Uwielbia również soccer, gdzie wspiera Ajax Amsterdam oraz Zagłębie Lubin.

31 Replies to “Dzień Dobry Football #542”

 1. Pingback: Steroid Shop
 2. Pingback: Rapid PK Screening
 3. Pingback: Teen Chat Rooms
 4. Pingback: 老實人借款
 5. Pingback: Windows 10
 6. Pingback: uniccshop.cm
 7. Pingback: gvkbio
 8. Pingback: GVKBIO
 9. Pingback: Gvk BIO
 10. Pingback: rodent models
 11. Pingback: poker online
 12. Pingback: sexpedycja gra
 13. Pingback: http://tlp.com.pl
 14. Pingback: PokerAce99
 15. Pingback: CBD
 16. Pingback: yavsak sarp
 17. Pingback: poze
 18. Pingback: adblock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *