Dzień Dobry Football #542

nfl-logo

Hall of Fame Game za nami! To oznacza jedno – football wrócił do naszych domów na dobre!

Corey Davis (Tennessee Titans) w jednym z wywiadów oznajmił, że prawdopodobnie będzie gotów do gry na początku rundy zasadniczej. Debiutujący WR nabawił się tego urazu w miniony czwartek podczas sesji treningowej, a to oznacza, że będzie musiał jeszcze bardziej przyłożyć się do gry, aby w krótkim czasie zaimponować sztabowi szkoleniowemu.

Frank Clark został ukarany przez Seattle Seahawks za sprowadzenie kolegów na trening swojej drużyny. DE przyznał, że było to bardzo nieodpowiedzialne z jego strony i dyscyplina jest naprawdę ważnym elementem bycia profesjonalnym zawodnikiem footballu amerykańskiego.

Problemowa saga Ezekiela Elliotta trwa w najgorsze. Oprócz domowych problemów zawodnika, Komisja Ligi wzięła również na celownik jego kontrowersyjną celebrację przyłożenia z czternastego tygodnia rozgrywek. Wtedy jego Cowboys mierzyli się z Tampa Bay Buccaneers. Władze NFL przyznają, że wszelkie sposoby cieszenia się ze zdobytych punktów zawodnicy powinni ograniczać jedynie do piłki, a wskoczenie do kotła amerykańskiej armii jest zdecydowanie nieodpowiednie i gracz prawdopodobnie poniesie konsekwencje tego czynu.

Jerry Jones wciąż ma głęboką nadzieję, że śledztwo ligi nie doprowadzi do zawieszenia Ezekiela Elliotta. W jednym z wywiadów właściciel teksańskiej drużyny oznajmił, iż dochodzenie nadal niczego nie wykazało i prawdopodobnie tak zostanie.

Devon Still powraca do NFL! Defensive End musiał odejść od sportu w związku z nowotworem swojej siedmioletniej córki. Wcześniej gracz reprezentował Cincinnati Bengals oraz oraz Houston Texans. Od tego sezonu będzie związany z New York Jets.

About Patryk Segda

Najmłodszy członek redakcji. Kocha Stany Zjednoczone, stąd również zamiłowanie do futbolu amerykańskiego. Sympatyzuje z Dallas Cowboys, a ulubionym zawodnikiem jest Cam Newton. Uwielbia również soccer, gdzie wspiera Ajax Amsterdam oraz Zagłębie Lubin.

Dodaj komentarz