Dzień Dobry Football #408

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football mamy wiadomości o powrocie do pełnego zdrowia skrzydłowego New York Giants oraz offensive tackle New York Jets. Dodatkowo mamy też kilka wieści z polskich boisk, m.in. informacja o zmianie trenera Husarii Szczecin, którego zastąpił… Olaf Werner! Zapraszamy! 🙂

NFL

Kibice New York Giants mogą zacierać ręce. Jak zapewnia Victor Cruz „Czuję się świetnie, nie mam obrażeń i nic mnie nie boli. Jestem w 100% gotowy do tego by wrócić.” Duet skrzydłowych z Odellem Beckhamem Jr. na papierze prezentuje się imponująco.

W San Diego odbyło się spotkanie z komisarzem ligi NFL Rogerem Goodellem, gdzie podkreślał, że Chargers powinni należeć do społeczności fanów w San Diego, a on będzie robił wszystko by ich w tym wesprzeć, z możliwym zorganizowaniem Super Bowl na nowym obiekcie włącznie.

Do zdrowia wraca OT Ryan Clady i wszystko wskazuje, że będzie gotowy rozpocząć sezon 2016 w barwach New York Jets. 

PLFA

Jak dowiedziała się NFL24.pl Toko Pfeiffenberger NIE jest już trenerem Husarii Szczecin! Trener, który objął miejsce po Olafie Wernerze został zwolniony w miniony poniedziałek, a jego obowiązki przejął… Olaf Werner! Nie, to nie jest żart. Wieloletni trener główny szczecinian postanowił wyciągnąć pomocną rękę swojej byłej drużynie i poprowadzić ją do końca tegorocznych rozgrywek. Mimo wszystko Werner wciąż pozostaje trenerem Crusaders Warszawa. Czy taka postać rzeczy odmieni słabo rozpoczęty sezon przez Husarię?

Źródło: radioszczecin.pl / Autor: Mateusz Żegliński

W pierwszym w historii spotkaniu pomiędzy dwiema polskimi drużynami kobiecymi, Warsaw Sirens pokonały gospodynie AZS Vixens Opole 42:0. Gratulujemy! 

Już dzisiaj kolejne spotkania w ramach PLFA. O 13 obrońcy mistrzowskiego tytułu Seahawks Gdynia, zmierzą się z Husarią Szczecin. Dla wszystkich którzy nie mogą obejrzeć spotkania na miejscu przygotowano stream YT.

Również dzisiaj odbędą się dwa spotkania PLFA I. W Łodzi Wilki zagrają o 14 z Outlaws Wrocław (poniżej link do transmisji), a godzinę wcześniej rywalizację rozpoczną Tychy Falcons z Gliwice Lions. Polecamy!

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz