Pick Six #50

Autor: Tomasz Lerczak

Za chwilę zaczynamy fazę playoff NFL przed Super Bowl 51, a my dzisiaj jesteśmy już z wami po raz #50. Jak zawsze przygotowaliśmy sporą dawkę wieści z najlepszej ligi zawodowej świata, zapowiedź weekendu, m.in. finał ligi NCAA oraz wybraliśmy najlepszego ofensywnego i defensywnego zawodnika sezonu regularnego. Zapraszamy! 

a

Materiały do podcastu:

 • Już w nocy z poniedziałku na wtorek czeka nas finał NCAA.

 • Brandon Weeden wraca do składu NFL i może wystąpić już w sobotę! 🙂

 • Zapowiedź weekendu w NFL

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

3 Responses to Pick Six #50

 1. Szarlatan pisze:

  Aaron Rodgers ma genialną linię ofensywną?? Popatrzcie, ile ma czasu na przegląd pola zanim pozbędzie się piłki.

 2. Szarlatan pisze:

  Te dwa znaki zapytania sa zbędne. Miało być:
  – Arron Rodgers ma słabą linię ofensywną??
  lub
  – Aaron Rodgers ma genialną linię ofensywną!

  • Karol Potaś Karol Potaś pisze:

   Przyznaje Ci rację. To co jego linia off zagrała przeciwko Giants… tego nie da się określić słowami. Fantastyczna forma. Początek sezonu bardzo przeciętny, ale teraz jest to jeden z głównych kandydatów do SB. Wiem… Luka jak to czyta to płacze. W końcu całym sercem za Bears, a tu Packers mogą zgarnąć nawet SB.

Dodaj komentarz