Zapowiedź Pro Bowl

Po raz kolejny w Orlando na Florydzie gościć będą najlepsi zawodnicy w NFL, by zmierzyć się w meczu, który mimo poprawienia swojej reputacji w ostatnich latach, nadal nie jest brany na poważnie przez większość fanów NFL

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach zawodnicy będą podzieleni na konferencje z których pochodzą, w przeciwieństwie do meczów rozgrywanych w latach 2013-15, kiedy mieliśmy nieco zmieniony format z fantasy draftem. Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany przy nieco zmienionych zasadach, z 2 minute warning w każdej kwarcie, tylko 35 sekundach na rozegranie akcji, oraz zegarze zatrzymującym się wyłącznie wewnątrz 2 ostatnich minut każdej kwarty. Ponadto nie zobaczymy kickoffów, a niepisana zasada mówi, żeby nie tacklować za mocno – w końcu to mecz o pietruszkę – no, chyba że chodzi o maskotkę nieobecnych w tym meczu Patriots.

Większe zainteresowanie niż mecz wzbudziły rozegrane wcześniej w tym tygodniu konkurencje umiejętnościowe – zawodnicy z obu konferencji zmierzyli się m.in. w konkurencji na najlepsze chwyty czy największą celność podań i na pewno jedna z rzeczy, na które trzeba będzie zwrócić uwagę to współpraca Russella Wilsona i Adama Thielena. Tak jak pokazali w konkurencji której skrót możecie zobaczyć poniżej, w jednej ofensywie tworzyliby niesamowicie groźną parę:

Reasumując, jeżeli akurat nie macie nic do roboty, możecie spędzić dzisiejszy wieczór z Pro Bowl. W końcu wkrótce zatęsknimy za futbolem, a taki luźny mecz może być całkiem przyjemny w odbiorze. Czy zobaczymy kolejne spotkanie z łącznie 40 punktami, czy też wrócimy do trendu sprzed 5 lat, kiedy ekipy wbijaly łącznie ponad 100 oczek? Przekonamy się o 21 polskiego czasu.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *