Dzień Dobry Football #216

Dzisiaj w DDF: Pete Carroll to Willy Wonka, Jim Kelly mówi co myśli o Deflategate, a pewien znany zawodnik przenosi się do Kanady.

NFL

– NFL odrzuciła formalny wniosek NFLPA o odsunięcie Rogera Goodella od postępowania w sprawie Toma Brady’ego.

– DT Michael Bennett powiedział, że granie dla Pete’a Carrolla, jest jak granie dla Willy’ego Wonki z „Charlie i fabryka czekolady”. „Jest szalony, chce być młody. Jest jednym z tych gości, którzy zawsze są nastawieni optymistycznie, chcą się dobrze bawić i dają ci być sobą” – powiedział Bennett w lokalnym radiu sportowym z Portland.

16576458715_634dac7962_z

– Jim Kelly, legendarny QB Bills powiedział, że nie ma wątpliwości co do winy Toma Brady’ego: „Niemożliwe żeby equipment manager w NFL zrobił coś z piłkami bez wiedzy najlepszego QB w historii (…) Jeżeli robisz coś takiego, zostaniesz kiedyś złapany”.

– Washington Redskins, Houston Texans i Buffallo Bills – któraś z tych drużyn weźmie udział w tegorocznych „Hard Knocks”. Wg Gila Brandta, będą to Redskins. A wy kogo chcielibyście zobaczyć? Ja nie ukrywam że z całej tej trójki najmniej chciałbym zobaczyć Redskins. Wolałbym JJ Watta lub Buffalo Bills, przed którymi nowe rozdanie.

– Poznaliśmy szczegóły kontraktu Orlando Scandricka: za rok gry dostanie od Cowboys 9.5 miliona dolarów. Scandrick w zeszłym sezonie zaliczył 50 tackles, 5 asyst, 1 sack, 9 pass deflectionsi 2 razy przechwycił piłkę.

CFL

– Michael Sam, Defensor Roku 2013 Konferencji SEC, na poziomie zawodowym znany jest bardziej ze swojej orientacji seksualnej, aniżeli z dobrej gry. Teraz dostał szansę od Montreal Alouettes i myślę, że jeżeli marzy on jeszcze o grze w NFL, jest to dla niego najlepsze wyjście. W Montrealu może w końću rozwinąć skrzydła, choć uważam, że podobnie jak w Stanach ludzie będą go niestety traktować jako „atrakcję” i grą, dobrą czy słabą, nikt się nie będzie przejmował.

– Winnipeg Blue Bombers podpisali kontrakt z DL Kheestonem Randallem.

 

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

1 thought on “Dzień Dobry Football #216

  1. Z racji, że w październiku będę oglądał Bills w Londynie, to właśnie ich chciałbym w tegorocznym Hard Knocks. Nigdy nie interesowałem się tą drużyną, nie specjalnie się wyróżnia, ostatnio nie miała gwiazd pierwszego formatu (choć teraz jest McCoy), więc dla mnie to zespół nijaki. Może dokument HBO przekonałby mnie do tego zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *