Dzień Dobry Football #160

Dzień Dobry

Zaczyna się marzec, coraz bliżej do wiosny,  a w DDF m.in.: Szczegóły kontraktu McCowna, niepewna przyszłość Johnsona i Murraya, oraz nałożenie pierwszego franchise tagu w tym sezonie.

NFL

– DeMarco Murray chce spróbować swoich sił we free agency. Kluczowy zawodnik Cowboys w zeszłym sezonie i zdobywca nagrody Offensive Player of the Year nie wyklucza jednak powrotu do Dallas.

– 49ers mają zwolnić Steviego Johnsona, by zaoszczędzić 5.5 mln dolarów – taką informację podała Dianna Marie Russini. Natomiast Matt Maioccco twierdzi, że ta informacja jest wyssana z palca i Johnson jeszcze sobie pogra nad zatoką.

– Podano szczegóły kontraktu Josha McCowna – Za 3 lata gry zarobi on 14 mln dolarów (z możliwością zarobienia kolejnych sześciu), a 6.25 mln jest gwarantowane. Warto dodać, że jest to kontrakt faceta, który w zeszłym sezonie rzucił 10 TD, 14 INT i 10 razy gubił piłkę.

– Pomimo próśb reszty zespołu, władze Panthers nie mają zamiaru dawać kolejnej szansy Gregowi Hardy’emu i stanie się on wolnym agentem.

– Cowboys maja zamiar nałożyć franchise tag na Deza Bryanta i wiceprezydent Cowboys, Stephen Jones powiedział, że mają to zrobić już jutro.

– Jeden z najlepszych long snapperów w lidze, Don Muhlbach, zostaje na jeszcze jeden rok w Detroit. Będzie to dla niego 13 sezon spędzony w ekipie z Michigan.

– Brian Cushing przechodzi rehabilitację po trzech operacjach. Lekarze operowali mu prawy nadgarstek, lewą kostkę i lewe kolano. Życzymy szybkiej rekonwalescencji, a sam zainteresowany twierdzi, że będzie w pełni gotowy na training camp.

Jak sobie poradzi Murray w roli wolnego agenta?

Jak sobie poradzi Murray w roli wolnego agenta?

 

 

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

3 Responses to Dzień Dobry Football #160

  1. Pierre Pierre pisze:

    Brzmi trochę jakby w Clevland ktoś zatrudnił Mattta Millena.

  2. martyn93 pisze:

    O co chodzi z tym franchise tag co to oznacza?

Dodaj komentarz