Dzień Dobry Football #159

W ostatnim lutowym DDF zwolnienia, zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia.

NFL

harry-douglas-deodorant-hard-knocks (1)– Falcons zwolnili Harry’ego Douglasa. W Atlancie grał od 2008 roku i złapał 250 piłek na ponad 3 tysiące jardów i 8 przyłożeń. Falcons pozbyli się także G Justina Blalocka.

– Josh McCown w Browns – taką informację podał na twitterze Mike McCartney. Rozgrywający, który od 2002 roku gra w NFL, zwiedził już 8 klubów. Czy w Cleveland zotanie na dłużej? Pożyjemy, zobaczymy.

– Dolphins zwolnili swoich dwóch skrzydłowych – Briana Hartline’a i Brandona Gibsona. Ponadto Mike Wallace nie jest zainteresowany przedłużeniem kontraktu, więc w Miami priorytetem staje się teraz pozyskanie WR w FA czy Drafcie.

– Michael Sam, wolny agent, który bardziej jest znany ze swojej orientacji seksualnej niż gry, wystąpi na Veteran Combine. Jest ono bardzo zbliżone do Scouting Combine, jednakże tutaj będziemy oglądać panów z free agency. Zobaczymy tam także Vince’a Younga, który w 2008 trafił na okładkę Maddena i stał się ofiarą jego klątwy.

– Darnell Dockett nie będzie dłużej zawodnikiem Cardinals. DE, który od 10 lat reprezentował biało-czerwone barwy Cardinals, będzie musiał poszukać nowego pracodawcy.

– Chris Canty jest kolejną, po Jacobym Jonesie, ofiarą cięć w Baltimore. Pochodzący z Bronxu DE, zdobywca Super Bowl z Giants, w stanie Maryland zagrał 2 sezony.

– Wolnym agentem stał się także Charles Johnson. Guard został zwolniony z Vikings i musi się rozglądać za nowym klubem.

– Nie wiadomo czy G Mike Iupati będzie grał nadal dla 49ers. Pochodzący z Samoa gwiazdor Niners jest niezdecydowany co do swojej przyszłości.

– Bengals pozbywają się DE Roberta Geathers i WR Grega Little.

– Z Filadelfią żegna się G Todd Herremans.

CFL

– RedBlacks podpisali byłego QB Uniwersytetu Montana – Jordana Johnsona.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

7 thoughts on “Dzień Dobry Football #159

  1. „Michael Sam, wolny agent, który bardziej jest znany ze swojej orientacji seksualnej niż gry” ??
    „..was a consensus All-American and the Southeastern Conference (SEC) Defensive Player of the Year as a senior at Missouri”, Unanimous All-American (2013) SEC Defensive Player of the Year (2013) First-team All-SEC (2013) mało dowodów na jego umiejętności?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *