Pick Six Offseason #6

Pick Six

Czas na urodzinowe Pick Six Offseason #6, a dzisiaj m.in. o wymianie Tennessee Titans z Los Angeles Rams czy nowym terminarzu NFL. W składzie sprawozdawczym przywitają Was: Karol Potaś, Łukasz Dudka i Kuba Kaczmarek. Zapraszamy!

Kolejne wydanie Pick Six to przede wszystkim analiza sensu wyboru z pierwszym numerem Los Angeles Rams. Kolejny temat to rozważania nad tym, dlaczego Von Miller i Josh Norman – we wtorkowy wieczór nie wiedzieliśmy jeszcze o tym, że odchodzi z Carolina Panthers – nie pojawili się na pierwszym rozruchu przed sezonem NFL. Nie zabraknie też wspomnienia o nowym terminarzu, nowej „drodze życia” reprezentanta Polski Babatunde Aiyegbusi oraz rywalach Reprezentacji Polski w The World Games 2017 – Wrocław.  Miłego słuchania! 😉

 

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz