Pick Six: Offseason #1

Pick Six

Rozpoczynamy nowy cykl naszego podcastu, który – pomimo sezonu „ogórkowego – pozwoli nam na bieżąco śledzić najciekawsze wydarzenia w NFL, jak również innych sportach amerykańskich…

Karol Potaś i Łukasz Dudka zapraszają na nowy cykl podcastu Pick Six, w którym na warsztat biorą nie tylko ligę NFL, ale i inne wielkie, amerykańskie ligi. W dzisiejszym odcinku podsumują weekend gwiazd w NBA i porównają go do innych lig (NHL i NFL). Co powinna zmienić NFL, aby uatrakcyjnić swój Pro Bowl? W jaki sposób NHL zrewolucjonizowała swój mecz gwiazd?

Głównym daniem będzie – a jakżeby inaczej – podsumowanie Super Bowl 50! Czy był to dobry, czy nudny mecz? Czy Halftime Show miał prawo oczarować widownię? O zdanie spytamy naszego korespondenta z Chicago – Łukasza Dudkę.

Oprócz tego masa innych informacji otwierających sezon 2016! Nie ma co przedłużać… Sezon 2016 uważamy za otwarty!

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób wiecznie podróżujących mamy też wersję mp3!

POBIERZ PLIK

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

2 Responses to Pick Six: Offseason #1

  1. Mundo pisze:

    Panie Karolu od tego sezonu dogrywki w Nhl gra się 3 vs 3
    Audycja jak zawsze super

    • Karol Potaś Karol Potaś pisze:

      Widać, że wypadłem z obiegu, jeżeli chodzi o NHL i sezon 2015, ale nadrabiam zaległości. 🙂 Już we wtorek będzie m.in. o NHL Stadium Series i spotkaniu Minnesota Wild – Chicago Blackhawks. Jeżeli chodzi o futbol amerykański to na 99% będzie też z nami gość specjalny. 😉 Dzięki za miłe słowa, pozdrawiam! 😉

Dodaj komentarz