Pick Six #31

Pick Six

„To ostania niedziela, dzisiaj się rozstaniemy…”, tak śpiewał wiele lat temu Mieczysław Fogg i ta rzeczywistość przywita Nas już po niedzielnym spotkaniu Super Bowl. W ostatnim w tym sezonie odcinku Pick Six, wydarzenia ze świata NFL przybliżymy w składzie: Karol Potaś, Łukasz Dudka, Kuba Tłuczek i Piotr Stokłosiński.

Ten odcinek to jednocześnie podziękowanie dla wszystkich, którzy przez cały sezon przygotowywali podcast i gościli w audycjach Pick Six. Jednak to wszystko i tak byłby czymś mało istotnym, gdyby nie Wasz udział. Dzięki za wszystkie motywujące wpisy i statystyki! 🙂 Tyle wstępu, czas przejść do konkretów.

Jak wygląda rozkład jazdy podcastu? Rozgrzewka to czas, kiedy podsumowaliśmy „fantastyczne” widowisko zwane Pro Bowl, wspomnieliśmy o Senior Bowl i poznaliśmy informacje jakimi żyje kontynent za Atlantykiem. „Rzut monetą” to segment w którym cały czas poświęciliśmy Super Bowl 50, a #31 odcinek podcastu zakończyliśmy serią Waszych pytań. Cieszcie się chwilą, zapraszamy! 🙂

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Spis treści:
00:00 – 02:30 Wstęp
02:30 – 17:52 Rozgrzewka
17:52 – 37:25 Rzut monetą
37:35 – 49:31 Piąta kwarta

Dla koneserów, ale również osób podróżujących, biegających czy uprawiających inne sporty, mamy do pobrania wersję mp3!

POBIERZ

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

2 Responses to Pick Six #31

  1. […] Pick Six #31 w całości poświęcone Super Bowl […]

  2. patrio pisze:

    od poczatku do konca sezonu krytykowaliscie Denver, ze to szczescie ze tyle wygrali, tak wysoka pozycja to pomylka etc. caly sezon a oni wam naprzeciw i wygrali superbowl xD

Dodaj komentarz