Dzień Dobry Football #368

Dziś w Dzień Dobry Football m.in. nieoficjalne informacje o NFL w Meksyku, wieści o problemach biegacza Philadelphia Eagles czy dotyczące przyszłości na pozycji rozgrywającego Washington Redskins oraz nowym zawodniku Panthers Wrocław. Zapraszamy! 🙂

NFL

Drużyna Houston Texans najprawdopodobniej w przyszłym sezonie zagra mecz sezonu regularnego z Oakland Raiders w ramach International Series w stolicy Meksyku, Mexico City. Taką informację podały wczoraj media z Houston.

Texans vs. Raiders zagrają w Mexico City.

Linebacker Carolina Panthers, Thomas Davis oraz defensywny liniowy Jared Allen są na dobrej drodze, by zagrać w niedzielnym Super Bowl 50 przeciwko Denver Broncos. Allen nie brał w pełni udziału we wczorajszym treningu z powodu złamanej stopy. Natomiast Davis, który złamał przedramię w meczu o Mistrzostwo Konferencji NFC, trenował już w pełnym obciążeniu.

Peyton Manning, rozgrywający z 18-letnim stażem w NFL, co prawda jeszcze nie potwierdził plotek, ale najprawdopodobniej w najbliższą niedzielę zagra w swoim ostatnim meczu w karierze. W związku z tym właściciel Indianapolis Colts, Jim Irsay chciałby, by Manning zakończył swoją karierę jako zawodnik Colts. Irsay ponoć już kontaktował się w tej sprawie z rozgrywającym Denver Broncos. „Chcę go i już go o to pytałem. Chciałbym by przeszedł na emeryturę jako zawodnik Colts,” – powiedział Irsay. Przypomnijmy, że starszy z braci Manningów został wybrany przez Indianapolis Colts z pierwszym numerem podczas NFL Draft 1998 i spędził w Colts 14 sezonów.

Słychać głosy, że running back DeMarco Murray coraz bardziej nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Philadelphia Eagles. Według ostatnich doniesień, Murray nie czuje się zbyt dobrze w drużynie, nie jest zadowolony ze swojej roli jaką odegrał w sezonie 2015 i jeśli nic się nie zmieni najprawdopodobniej będzie chciał, by włodarze Eagles go sprzedali bądź zwolnili.

Rozgrywający New Orleans Saints, Drew Brees zapytany o swoją przyszłość w Saints powiedział wczoraj reporterowi ESPN, że żadne rozmowy na temat nowego kontraktu nie miały jeszcze miejsca. Kontrakt Breesa w sezonie 2016 obciąży salary cap Saints na 30 milionów.

Defensywny liniowy New England Patriots, Dominique Easley, który zakończył sezon na liście kontuzjowanych zawodników z powodu częściowego zerwanego mięśnia czworogłowego uda, nie będzie potrzebował operacji. Easley bardzo dobrze radzi sobie z rehabilitacją i najprawdopodobniej będzie w pełni sił na kwietniowym obozie przygotowawczym Patriots.

Według wielu obserwatorów włodarze Denver Broncos będą chcieli podczas tegorocznego offseasonu przedłużyć kontrakt z rezerwowym rozgrywającym, Brockiem Osweilerem.

Włodarze Washington Redskins nie za bardzo starają się przedłużyć kontrakt z running backiem, Alfredem Morrisem. „Rynek wolnych agentów wydaje się być wspaniałym testem dla niego. Jeśli dostatnie od którejś z drużyn nowy kontrakt, będziemy się cieszyć jego szczęściem. Jeśli nie, zobaczymy co my będziemy mogli mu zaoferować” – powiedział generalny menadżer Redskins, Bruce Allen.

Drużyna Green Bay Packers najprawdopodobniej nie będzie chciała przedłużyć kontraktu z wolnym agentem, skrzydłowym Jamesem Jonesem. Taką informację podał wczoraj Rob Reischel z Milwaukee Journal-Sentinel.

Prezydent Washington Redskins, Bruce Allen powiedział wczoraj, że rozgrywający Kirk Cousins pozostanie w drużynie ze stolicy USA. „Kirk chce pozostać w Washington Redskins, my chcemy by Kirk pozostał w Redskins” – powiedział Allen potwierdzając, że rozmowy w sprawie nowego kontraktu zbliżają się ku końcowi.

Drużyna New Orleans Saints podpisała kontrakt z running backiem, Vickiem Ballardem.

Sheldon White nie jest już dyrektorem personalnym Detroit Lions.

PLFA

Adam Lary to kolejny zawodnik, który w nadchodzącym sezonie wzmocni skład Panthers Wrocław. Lary to wychowanek Devils Wrocław, który dwa ostatnie lata spędził w Niemczech w drużynie Dresden Monarch. To jeden z filarów Reprezentacji Polski, który wraca do Wrocławia, by walczyć o Mistrzostwo Polski i Puchar Europy.

Adam Lary wraca do Wrocławia.
Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

35 Replies to “Dzień Dobry Football #368”

 1. Pingback: Metabolism Studies
 2. Pingback: lequipe appli
 3. Pingback: HappierCitizens
 4. Pingback: Free Teen Chat
 5. Pingback: Newer Movies
 6. Pingback: Preclinical DMPK
 7. Pingback: Gvk bio
 8. Pingback: electronic po
 9. Pingback: poker online
 10. Pingback: œcianki szklane
 11. Pingback: Skrota bil
 12. Pingback: CBD Vape
 13. Pingback: Novusphere
 14. Pingback: cum se trateaza
 15. Pingback: sanatate
 16. Pingback: adblock
 17. Pingback: personalized gifts
 18. Pingback: B&B roma
 19. Pingback: Mehr Details
 20. Pingback: darknet forums
 21. Pingback: mega millions

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *