Pick Six #24

Już czwartek, a to odpowiedni moment na kolejny odcinek jedynego w Polsce podcastu o futbolu amerykańskim! Dziś obszernie, ciekawie, dodatkowo z gościem specjalnym Michałem Gutka i debiutującym w audycji Piotrem Stokłosińskim. Zapraszamy na kolejną chwilę zatracenia z futbolem amerykańskim! 😉

Dzisiaj rozmawiamy o drugim oddechu Seattle Seahawks, o niespodziewanej wygranej Oakland Raiders z Denver Broncos oraz Colts którzy tracą 51 punktów z Jaguars. Czy to ostateczny „stempel” pod zwolnieniem Pagano? Jak zawsze czekają na Was jeszcze najnowsze wieści z USA, gdzie będzie dominować temat spotkania Army – Navy w amerykańskiej społeczności, a na koniec rozgrzewki nasza podcastowa nowość, czyli Bold Predictions.

Poza tym, jak zawsze czeka na Was typowanie weekendu NFL, a w segmencie NCAA dominuje szczegółowe podsumowanie Army – Navy i wybór zwycięzcy Heisman Trophy edycji 2015. Na koniec żegnamy się z wami swoimi wspomnieniami związanymi z comebackami w NFL.

Polecamy obejrzeć – tytułem uzupełnienia, po wysłuchaniu segmentu „overtime” – bo to chwila której się nigdy nie zapomina i można opowiadać o niej nie tylko teraz, ale też za kilkanaście lat, już jako dziadek młodym adeptom czy fanom futbolu! „Strzała” zapomnienia, która wielu z nas trafiła i pozwoliła zatracić, na moment wyłączając z życia.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Menu:
Rozgrzewka 2:18
Bold Predictions 14:45
Rzut monetą 30:00
Przerwa! 40:15
V kwarta 53:20
Overtime 59:12

Chcesz posłuchać naszego podcastu w samochodzie, w drodze do pracy, w każdej wolnej chwili? Nie ma sprawy! Pobierz wersję mp3 i słuchaj nas gdziekolwiek jesteś!

POBIERZ

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

29 Replies to “Pick Six #24”

 1. Pingback: Steroid Shop
 2. Pingback: hit-to-lead
 3. Pingback: shemale.uk
 4. Pingback: exercise equipment
 5. Pingback: Free Teen Chat
 6. Pingback: 民間借款
 7. Pingback: linked here
 8. Pingback: gogreen.co.ke
 9. Pingback: GVK BIO News
 10. Pingback: Gvk bio
 11. Pingback: po system
 12. Pingback: botki z futerkiem
 13. Pingback: Agen Pokerrepublik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *