GŁOSOWANIE: Wybieramy najlepszy mecz sezonu 2014!

nfl logo

Pierwszy pojedynek drugiej rundy naszego głosowania był dość jednostronny. Jak będzie tym razem? Dziś spotkania, których wyniki kończyły się tylko trzypunktową przewagą…

Pierwszy kandydat, to mecz rozgrywany pomiędzy San Diego Chargers i San Francisco 49ers. Mecz zacięty i nieprzewidywalny, a kibice mogli cieszyć się z nie mniej emocjonującej dogrywki. W niej 49ers stracili piłkę po fumble, co skrzętnie wykorzystała formacja ofensywna Chargers dając drużynie trzypunktową wygraną. Sporo emocji doświadczyliśmy tamtego wieczoru, czy tak będzie przy okazji tego głosowania?

San Diego Chargers vs. San Francisco 49ers

76ulobu

Druga propozycja, to Saints vs. Falcons. Co prawda cztery kwarty nie wystarczyły zawodnikom do rozstrzygnięcia spotkania, ale zrobiła to dogrywka, gdzie skuteczną defensywą i kopnięciem na bramkę, Falcons przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

New Orleans Saints vs. Atlanta Falcons

Czas na głosowanie! Miejmy nadzieję, że i tu nie będzie potrzeba dogrywki 🙂

Wybieramy najlepszy mecz sezonu NFL 2015! Który mecz, Twoim zdaniem, zasłużył na wyróżnienie?

Wyniki

Loading ... Loading ...

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz