Dzień Dobry Football #266

Dzień Dobry

Z dość sporym opóźnieniem ale już jest dzisiejszy Dzień Dobry Football w którym znajdziecie najważniejszą dla naszego portalu informację dnia, tzn. podjęciu współpracy z Lowlanders Białystok oraz sporo informacji ze świata NFL. Zapraszamy!

PLFA

Miło nam poinformować, że NFL24.PL zostało patronem medialnym klubu Primacol Lowlanders Białystok. Dzięki naszej współpracy na stronie NFL24.PL będziecie mogli przeczytać obszerne wywiady z trenerami oraz zawodnikami zespołu z Białegostoku. Co więcej, felietony, relacje z najważniejszych wydarzeń i inne ciekawostki jednej z najlepszych drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju!

lowlanders_logo

NFL

Drużyna Cleveland Browns podpisała kontrakt z rozgrywającym Patem Devlinem. Dokładne szczegóły kontraktu nie są w chwili obecnej znane. Włodarze Browns, by stworzyć miejsce w składzie dla Devlina zwolnili rezerwowego centra Ryana Seymoura, który został zawieszony przez władze ligi na cztery pierwsze spotkania sezonu regularnego.

W ostatnim dniu obozu przygotowawczego New York Giants zawodnicy nie wybiegli na boisko. Trener Giants, Tom Coughlin zdecydował, że ostatni dzień campu jego zawodnicy spędzą w spa i zrelaksują przed zbliżającym się sezonem.

Rozgrywający Josh Johnson, który na początku tego tygodnia został zwolniony z Cincinnati Bengals znalazł już nowego pracodawcę. Jego nową drużyną jest ekipa New York Jets, która by zrobić miejsce w składzie dla Johnsona zwolniła innego rozgrywającego Jake’a Heapsa.

Nat Berhe będzie najprawdopodobniej czwartym safety New York Giants, który przedwcześnie zakończy tegoroczny sezon. Berhe w piątek podda się operacji łydki, która najprawdopodobniej zakończy jego tegoroczny sezon.

Skrzydłowy Pittsburgh Steelers, Martavis Bryant pomimo apelacji, nie zagra w pierwszy czterech meczach sezonu regularnego, a wszystko to za sprawą naruszenia polityki ligi w sprawie nielegalnych substancji.

Drużyna Baltimore Ravens przedłużała o jeden rok kontrakt z safety Willem Hillem. Nowy kontrakt obejmować będzie Hilla do 2017 roku.

Rozgrywający Houston Texans, Ryan Mallett, który w poniedziałek stracił pozycję pierwszego rozgrywającego na rzecz Briana Hoyera, nie wziął udziału we wczorajszym porannym treningu gdyż po prostu na niego zaspał. Trener Texans, Bill O’Brien nie był z tego powodu zadowolony i już zastanawia co zrobić, by taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz