Znamy skład kolejnego Pro Bowl!

Pro Bowl

NFL ogłosiła listę zawodników wybranych do Pro Bowl. Po raz kolejny zostanie ono przeprowadzone w formule fantasy draftu.

Pro Bowl wraca w tym roku tam, gdzie jego miejsce! Mecz Gwiazd NFL znowu zawita na Aloha Stadium w Honolulu i znowu będziemy mieć nadzieję że może to w tym roku zacznie ono być bardziej interesujące od leczenia kanałowego (pozdrowienia dla dentystów). Oto pełna lista zawodników wybranych do Pro Bowl (nie mylić z tymi, którzy faktycznie na Hawaje się wybiorą):

PBskład

Kogo mi tutaj brakuje? Przede wszystkim trzech zawodników: Seana Lee, DeAngelo Williamsa i Reshada Jonesa. Żaden z nich nie jest tak rozpoznawalny jak panowie powyżej, ale za sobą mają świetny sezon i na pewno wolałbym zobaczyć ich w Miami, niż te same, oklepane nazwiska. Nie dziwi wybór aż dziesięciu (!) zawodników Panter – bilans drużyny z pewnością zadziałał na ich korzyść. Brak Allena Robinsona, ale wiadomo że skrzydłowy Jaguars raczej w tym spotkaniu wystąpi gdyż w razie czego jest pierwszy na liście zmienników. Podobnie jest z wczesniej wymienioną trójką – chodzi mi jednak o to, że na głosujących nie działają cyferki ale nazwiska i gdyby nie kontuzja to dałbym sobie rękę uciąć, że w powyższym zestawieniu zobaczylibyśmy Peytona Manninga.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

Dodaj komentarz