Ogłoszono listę zawodników wybranych do Pro Bowl

Wczoraj do informacji publicznej podano, którzy zawodnicy zagrają w Meczu Gwiazd. Jednak ze względu na nową formułę, nadal nie wiadomo, po której stronie zagrają.

A o to zawodnicy wybrani do Pro Bowl, podzieleni na konferencje (Nie są to zespoły, które będą grały naprzeciw siebie):

pb-lista

Niektórych może dziwić brak m.in. Cobba, Sandersa czy Beckhama Juniora. Brakuje także spisującego się świetnie Russella Wilsona. Jednakże fani tych zawodników mogą jeszcze ich zobaczyć w Meczu Gwiazd, dlatego że duża część zawodników z powyższej listy jest kontuzjowana bądź zagra w Super Bowl.

Pro Bowl odbędzie się 25 stycznia, tydzień przed Super Bowl, na stadionie University of Phoenix w Glendale. Poprzedzi go Fantasy Draft, na tych samych zasadach co rok temu. Tym razem wybierać będą Cris Carter (były skrzydłowy Vikings) i Michael Irvin (były skrzydłowy Cowboys). Poprzednie Pro Bowl obejrzała rekordowa liczba widzów (11,5 mln) i bardzo prawdopodobne, że ten wynik się powtórzy, gdyż zeszłoroczny Mecz Gwiazd był wyjątkowo ciekawy.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

2 thoughts on “Ogłoszono listę zawodników wybranych do Pro Bowl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *