Dzień dobry NFL #6

Mamy dzisiaj wtorek, dlatego też, jak co dzień, zapraszamy na nową porcję newsów ze świata NFL.

Policja w Bellevue, w stanie Waszyngton, wszczęła postępowanie przeciwko Marshawnowi Lynchowi, który otrzymał zarzut napaści i uszkodzenia mienia osobistego w apartamencie w centrum Bellevue.

Dolphins podpisali kontrakt z Bradym Quinnem, byłym rozgrywającym m.in. Browns i Broncos. Jest to już piąty rozgrywający w Miami, a jego pozyskanie było podyktowane tym, że Pat Devlin i Matt Moore są kontuzjowani. Co ciekawe, siedem lat temu kibice Delfinów nalegali na to, by ich klub wybrał właśnie Quinna. Dolphins wybrali wtedy Teda Ginna, a Quinn i tak, koniec końców, trafił na Florydę. Pod uwagę byli brani także John Skelton i Rex Grossman.

Houston Texans zwolnili Andre Browna. Andre Brown, który podczas tego offseason dołączył do składu Texans, najbardziej znany jest z piosenki którą śpiewał po wygranym Super Bowl XLVI (był rezerwowym) pt. „I got a ring”.

Skrzydłowy Bengals, Marvin Jones, doznał kontuzji stopy i najbliższe kilka tygodni spędzi z dala od boiska.

Cornerback Cowboys, Orlando Scandrick, został przez właściciela tego klubu, Jerry’ego Jonesa, ukarany za przyjmowanie niedozwolonych substancji. Tak więc pierwsze cztery mecze sezonu Scandrick obejrzy na ekranie telewizora.

Teddy Bridgewater nadal nie przebił się do podstawowego składu Vikings. W meczu z Cardinals jako pierwszy na boisko wybiegnie Matt Cassel.

 

 

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

1 thought on “Dzień dobry NFL #6

  1. Fajne te newsy ale jako niepoprawny fan NCAA chciałbym żeby był też jakiś artykuł o tym. Niedługo zaczynają i na początek Texas A&M vs South Carolina oraz Florida State vs Oklahoma State oraz Clemson vs Georgia (między innymi). Będzie się działo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *