Dzień Dobry NFL #118

Święta Bożego Narodzenia powoli dobiegają końca, więc czas powrócić do emocjonowania się rozgrywkami National Football League. Zapraszamy więc na 118 odcinek Dzień Dobry NFL.

– Drew Stanton przeszedł artroskopię i w tym sezonie go już nie zobaczymy. Przypomnijmy, jest to już drugi starter Cardinals, którego kontuzja eliminuje z gry do końca sezonu (pierwszy był Carson Palmer).

– 40 dni. Tyle minęło od ostatniego aresztowania zawodnika NFL i jest to najdłuższy okres od 2007 roku bez widoku zakuwanego w kajdanki gracza.

– Andre Johnson dementuje pogłoski o tym, jakoby miał się zgodzić na obniżenie zarobków. Podobno wici rozpuścił wujek zainteresowanego, jednak sam Johnson o tym dowiedział się dopiero od dziennikarzy.

Czy Alex Smith poprowadzi Chiefs do zwycięstwa?

Czy bez Alexa Smitha Chiefs dadzą sobie radę?

– Alex Smith nie zagra w meczu z Chargers z powodu kłopotów z śledzioną, co zmniejsza szansę na wygraną Chiefs, a tym samym awans do Playoffów.

– Joe Staley z 49ers został ukarany 22 050 dolarów grzywny za niewłaściwe zachowanie się względem arbitrów.

– Wg Joe Pequeno z CBS, San Francisco 49ers i Michigan Wolverines doszli do porozumienia w sprawie Jima Harbaugh. Nikt nic jeszcze nie podpisał, jednak sam transfer wydaje się być przyklepany.

– Tonący brzytwy się chwyta. Connor Shaw, do niedawna w practice squad Browns, został premiowany do pierwszego zespołu i to od razu na pozycję startera.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *