DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #477

Dzień Dobry

Czas rozpocząć nowy tydzień z Dzień Dobry Football, a przeczytacie dzisiaj m.in. o zakończeniu kariery przez weterana Arizona Cardinals, tragicznym wypadku punterów czy śmiertelnym zderzeniu autobusu Dallas Cowboys. Zapraszamy.

a

Turniej Finałowy Pucharu Europy we Wrocławiu

Wczoraj miał miejsce największy sukces w historii polskiego futbolu amerykańskiego. Panthers Wrocław wygrali turniej finałowy i odebrali zwycięski puchar. Gratulacje i zapraszamy – kto jeszcze tego nie zrobił – na nasze specjalne podsumowanie turnieju we Wrocławiu!

NFL

W wieku 35 lat, koniec kariery ogłosił jeden z najlepszych zawodników ostatnich lat Arizona Cardinals, defensive tackle Darnell Dockett. W swojej 12-letniej karierze w NFL, został trzykrotnie wybrany do Pro Bowl.

Jak donosi Mike Triplett z ESPN.com, w martwym punkcie stoją rozmowy o nowym kontrakcie z weteranem NFL i wielką gwiazdą New Orleans Saints, rozgrywającym Drew Breesem. Obietnicę podpisania takiej umowy legenda Purdue otrzymała po zakończeniu sezonu 2015 i do tej pory tylko raz poruszano ten temat, dokładnie w marcu. Czyżby włodarze organizacji rozważali – po sezonie 2016 – wypuszczenie zawodnika na rynek wolnych agentów?

Cztery osoby zginęły w zderzeniu samochodu z autobusem Dallas Cowboys. Wszystkie osoby były pasażerami samochodu. Autobusem – jak się później okazało – jechał sztab organizacji, który zmierzał na imprezę okolicznościową do Las Vegas.

NCAA

Wczoraj zginęli w wypadku punterzy Sam Foltz (Nebraska) i Mike Sadler (były zawodnik Michigan State), a ranny został Colby Delahoussaye (LSU). Cała trójka wracała z obozu sportowego w Wisconsin.

We love you Sam. We'll miss you. #RIP27

A post shared by Nebraska Football (@huskerfbnation) on

#RIPMikeSadler

A post shared by Michigan State Football (@msu_spartans) on

a

NFL24

Wczoraj nasz profil facebookowy pobił barierę 4000+ polubień. Dziękujemy!

4000_13620077_10155012519782538_8255272222668924153_n

Nasz redaktor Kamil Słonka ma już za sobą debiut komentatorski. Jak mu poszło w spotkaniu Rzeszów Rockets – Zagłębie Steelers? „Kamil świetnie dzisiaj zadebiutował w roli naszego spikera, kolejne mecze domowe również on poprowadzi!” – odpowiedział administrator profilu fb. Jesteśmy dumni! Samo spotkanie zakończyło się wygraną Rzeszów Rockets 55:0. 🙂

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

Dodaj komentarz