Dzień Dobry Football #478

Dzień Dobry

Aresztowany zawodnik Philadelphii Eagles, Jake Long w nowym klubie, Pete Carroll na dłużej w Seattle oraz nowe fakty w sprawie odejścia Osweilera z Broncos!

NFL

Philadelphia Eagles linebacker Nigel Bradham w poniedziałek został aresztowany w Miami. Sprawa dotyczy incydentu, który miał miejsce w South Beach hotel, The Hilton Bentley South Beach, gdzie pobity został jeden z pracowników hotelu (napastnik miał złamać mu nos), a ten rozpoznał Bradhama na jednym ze zdjęć, jakoby to właśnie on miał być winnym.

WR Jordy Nelson rozpoczął obóz przygotowawczy na liście zawodników kontuzjowanych, jednak automatycznie uspokaja wszystkich kibiców, że jego ACL jest cały i jedynie bojąc się o pogłębienie kontuzji nie bierze udziału w treningach. – Jedynym i najważniejszym terminem, kiedy mam być gotowym do gry to pierwszy tydzień rozgrywek sezonu regularnego – zapewnia skrzydłowy Green Bay Packers.

Tennessee Titans przedłużyli kontrakt z ofensywnym liniowym Willem Campbellem.

OL Jake Long – pierwszy wybór Draftu 2008 – w tym sezonie będzie zawodnikiem Baltimore Ravens.

Pete Carroll przedłużył swój kontrakt z Seattle Seahawks o kolejne 3 lata!

WR Anquan Boldin – były skrzydłowy 49ers, Ravens oraz Cardinals – na dniach ma podpisać jednoroczny kontrakt z Detroit Lions.

Natomiast Atlanta Falcons rozwiązali kontrakt z jednym ze swoim weteranów WR Devinem Hesterem.

Według wielu medialnych źródeł, wbrew wcześniejszym ustaleniom Denver Broncos starali się zatrzymać Brocka Osweilera. Chcieli zaproponować kwotę 18,5 miliona dolarów za rok jego gry, ale ten zwyczajnie nie odbierał ich telefonów. Co takiego stało się w Denver, że ten nie chciał mieć z nimi nic do czynienia?

Dla tych, którzy lubią spojrzeć za kulisy NFL prezentujemy niecodzienny film przedstawiający kulisy meczu z 2009 roku, gdzie naprzeciw siebie stanęły drużyny New England Patriots oraz Baltimore Ravens. Film pokazuje przygotowania z perspektywy Billa Belichicka oraz Toma Brady’ego.

Były zawodnik Chicago Bears oraz Northwestern, defensive lineman Corey Wootton ogłosił wczoraj, że przechodzi na sportową emeryturę.

S Kurt Coleman przedłuży kontrakt z Carolina Panthers o kolejne 3 lata. Oczekuje się, że zawodnik podpisze umowę dzisiaj w nocy.

PLFA

W Warszawie rusza nowa liga futbolu amerykańskiego w wydaniu flagowym! Polecamy śledzić ich fanpage na Facebooku, bo tam wiele ciekawych informacji 😉

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

3 Responses to Dzień Dobry Football #478

 1. osinho pisze:

  „Według wielu medialnych źródeł, wszystko wskazuje na to, że Denver Broncos są gotowi zaproponować QB Brock Osweiler’owi kontrakt, dzięki któremu będzie zarabiał 18,5 milionów dolarów na rok.”

  Chętnie poznam te źródła – przecież Osweiler jest zawodnikeim Texans od tego sezonu!!!!!!!

  • Kuba Kaczmarek Kuba Kaczmarek pisze:

   Zgadza się, zgadza 😉 Oczywiście chodziło o kwotę, którą Broncos oferowali – a raczej chcieli, lecz im na to nie pozwolono – jeszcze przed oficjalną informacją o przejściu do Texans. Zmylił mnie jeden z nagłówków amerykańskiego brukowca, a przez poranny pośpiech nie doczytałem. Biję się w pierś, ale dzięki za zauważenie – poprawione, tak jak powinno być i zapisane do dzienniczka „wpadek”, hehe 😉

 2. ikon pisze:

  Gdyby Broncos byli skorzy wywalić na Osweilera tyle pieniędzy to od razu by to zrobili. Tu właśnie chodzi o to że Elway nie chciał ryzykować tak wysokiego kontraktu na chłopaka, który rozegrał raptem kilka spotkań w roli startera. Obserwowali go przez 4 lata i najlepiej wiedzieli ile jest wart. Osobiście też uważam że Texans przepłacili ale tą decyzję tłumaczą po trochu ostatnie sezony i wyczyny ich rozgrywających. Jak to mówią – tonący brzytwy się chwyta.

Dodaj komentarz