Pick Six #53

Autor: Tomasz Lerczak

Zapraszamy wszystkich na przedostatni w tym sezonie Pick Six. Dzisiaj rozmawiamy o weekendowych finałach konferencji, omawiamy bieżące informacje m.in. dotyczące oglądalności NFL, zmian w sztabie Oakland Raiders oraz zapowiadamy sobotni Senior Bowl i niedzielny mecz Pro Bowl.

a

a

Materiały do podcastu:

 • Atlanta Falcons i New England Patriots są o krok od Super Bowl.

 • Pro Bowl zawitało do Orlando.

@rsherman25 vs. @obj. NFC Practice! #ProBowl 📷: @logan_bowles/NFL

A post shared by NFL (@nfl) on

MP3

Jak ściągnąć MP3? Klik prawy przycisk myszy na powyższy interaktywny przycisk -> Zapisz link jako… -> Zapisz)

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Karol Potaś

About Karol Potaś

Pasjonat futbolu amerykańskiego od 2009 roku i SB XLIII. Oddany Oakland Raiders. Zawodnicy których ceni szczególnie to K. Warner, L. Fitzgerald i C. Woodson. Lubi trudne tematy i wyzwania, a w życiu kieruje się się zasadą "odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją wcale".

6 Responses to Pick Six #53

 1. Q6 pisze:

  Dlaczego niby to przedostatni podcast w historii?? Zamierzacie zakończyć ten wspaniały cykl??

 2. 73ndera73xans pisze:

  Dokladnie – prosze prowadzoncych o rozwiniecie myslii , no chyba ze to 1 kwietnia

 3. Karol Potaś Karol Potaś pisze:

  Przedostatni ze mną i Łukaszem jako prowadzącymi. Coś się kończy, coś się zaczyna. Odchodzimy po SB z NFL24, ale z futbolem się nie rozstaniemy. To uzależniło nas nieprawdopodobnie. Bądźcie z nami za tydzień, powiemy więcej szczegółów. Z góry dziękujemy też, że byliście z nami przez te 83. (84. za tydzień) podcasty. To była wielka przyjemność. Polecamy wam śledzić nasze profile na twitterze (https://twitter.com/Karol_Potas i https://twitter.com/LukaszDudka ) oraz fb https://www.facebook.com/FantasyFootballPolska/?fref=ts gdzie poinformujemy jak tylko coś się „urodzi”. Mam nadzieje, że nas nie opuścicie. 🙂

 4. DALLAS COWBOYS pisze:

  Czy to oznacza rozpad a co za tym idzie powolny koniec NFL24 ?

Dodaj komentarz