Dzień Dobry Football #253

Dzień Dobry

Zaczęliśmy pierwszy tydzień meczów przedsezonowych, TY Hilton podpisał nowy kontrakt, a Jesse Williams wraca do gry. To wszystko zdarzyło się wczoraj, a przeczytacie o tym w DDF.

– TY Hilton i Indianapolis Colts doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, Hilton przez 5 lat zarobi 65 mln dolarów, z czego 39 jest gwarantowane.

T.Y. Hilton

– Agent Antonio Browna ma się dzisiaj spotkać z włodarzami Steelers, w sprawie nowego, większego kontraktu dla swojego klienta.

– Rex Ryan podczas tego offseason chciał ściągnąć do Bills Geno Smitha, który obecnie dochodzi do siebie po ciosie od kolegi z zespołu. Nic w przyrodzie nie ginie, więc skład Bawołów zasilił „oprawca” Geno, IK Enemkpali.

– DT Jesse Williams zagra w pierwszym od dwóch lat meczu, po tym jak 3 miesiące temu przeszedł udaną operację usunięcia raka nerki.

– Jim Tomsula – HC 49ers – stwierdził, że Blaine Gabbert to jeden z jego ulubionych zawodników i jest on niezywkle ważnym elementem układanki, jeżeli chodzi o przyszły sezon. Wątpliwe jednak, że by to Gabbert a nie Kaepernick stał w pocket Niners w nadchodzącym sezonie.

– Maurice Jones-Drew pomimo końca kariery, nie rozstaje się z futbolem. Właśnie zaczął pracę w NFL Network jako ekspert.

– Podczas wczorajszego meczu Jets-Lions, kiedy padła informacja, że Geno Smith nie zagra, DJ na Ford Stadium puścił „Can’t feel my face”

– TE Redskins Niles Paul w meczu z Browns doznał kontuzji kostki, która kończy jego obecny sezon. Mało tego, z kontuzją z boiska zszedł kolejny TE, Je’Ron Hamm.

– Buccaneers zwolnili P Spencera Lanninga, znanego szerzej jako ofiara Antonio Browna i jego umiejętności rodem z karate.

antonio-brown-kicked-the-cleveland-punter-in-the-face-b

– Johnny Manziel w przegranym spotkaniu z Redskins zdobył przyłożenie dołem. Nie ma jednak wątpliwości, że to McCown będzie QB1 – rzucił 5/5 i zdobył przyłożenie w pierwszym drive.

Brandon Weeden. Te słowa mówią wszystko.

– A oto wyniki wszystkich wczorajszych meczów:

Saints 27:30 Ravens
Jets 3:23 Lions
Packers 22:11 Patriots
Dolphins 10:27 Bears
Redskins 20:17 Browns
Cowboys 7:17 Chargers

– Michigan Wolverines są pierwszą akademicką drużyną, która będzie występować w uniformach marki Air Jordan. Do tej pory Wolverines byli zaopatrywani przez Adidasa.

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

Dodaj komentarz