Dzień Dobry Football #250

Dzień Dobry

Już ćwierć tysiąca DDF za nami, a dzisiaj przeczytacie o planowanym zakończeniu kariery skrzydłowego Ravens, kontuzjach i kolenych planach budowy stadionu w Kalifornii.

– Steve Smith Sr. ogłosił, że po tym sezonie wiesza pady na kołku. Skrzydłowy Ravens, któremu w grudniu pojawi się 36 krzyżyk na karku, został wybrany w Drafcie 2001 przez Carolina Panthers gdzie spędził 13 sezonów.

– Oakland Raiders, podobnie jak wiele innych drużyn, ogłosili swój pierwszy depth chart. Ciekawość wzbudza fakt, że Khalil Mack figuruje tam jako DE, a nie LB do czego zdążyliśmy już przywyknąć.

– K Steelers, Shaun Suisham, opuści cały sezon 2015 z powodu kontuzji ACL jakiej nabawił się w meczu Hall of Fame.

– Miasto San Diego jest skłonne zapłacić 350 milionów dolarów z publicznych pieniędzy na budowę nowego stadionu Chargers, co jest równoznaczne z pozostaniem drużyny w San Diego. Wszyscy doskonale pamiętamy projekt stadionu w Inglewood nieopodal LA, gdzie mieliby grać Chargers i Raiders.

1379819252980890030

– DT Tony McDaniel podpisał roczny kontrakt z Buccaneers, opiewający na kwotę 2,5 miliona dolarów.

– Patriots pozbywają się QB Matta Flynna i w jego miejsce podpisują Ryana Lindleya, byłego rozgrywającego Cardinals. Nie powiedziałbym że to dobry ruch.

– Na treningu Panthers doszło do bójki pomiędzy Camem Newtonem a Joshem Normanem. Nagranie poniżej:

– Uraz kolana LeGarrette Blounta okazał się nie być niczym poważnym i RB Patriots wraca do treningów.

– Z kolei LT Browns Joe Thomas podczas treningu upadł na murawę i zwijał się z bólu z powodu urazu kolana właśnie. Nie wiadomo jeszcze, na ile jest on poważny.

– CB Eagles Jacorey Shepherd tuż przed swoim pierwszym meczem w barwach Eagles zerwał ACL.

– G Ryan Groy zamienia Chicago na Foxboro i od tej pory mówić o nim będziemy jako o graczu Patriots.

– Nieprzyjemna statystyka: Przez ostatnich 260 tygodni, aż 260 zawodników NFL zostało aresztowanych. Wykres poniżej:

 

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

Dodaj komentarz